Domácí

Poslední rozloučení s Mužem roku 2013 se blíží. Pohřeb bude veřejný

Poslední rozloučení s Mužem roku 2013 se blíží. Pohřeb bude veřejný
Zdroj: Profimedia

Rodina i přátelé se ve čtvrtek naposledy rozloučí s Mužem roku 2013 Antonínem Beránkem. Uznávaný model zemřel minulý měsíc po autonehodě v čínské Šanghaji. Pohřeb je podle informací TN.cz veřejný.

Pohřeb se uskuteční ve čtvrtek 15. července od 14:45 v brněnském krematoriu, které se nachází v ulici Jihlavská. Ředitel soutěže Muž roku David Novotný TN.cz potvrdil, že je rozloučení veřejné.


Antonín Beránek zemřel 3. června v šanghajské nemocnici. Právě tam Muž roku 2013 skončil po autonehodě. O život bojoval několik dní, nakonec ho však prohrál. Redakci TN.cz se podařilo zjistit, že mladík zemřel po srážce s taxikářem při jízdě na motorce.


Úřady se poté snažily co nejrychleji zajistit převoz těla zpět do České republiky. To však značně komplikovala pandemie koronaviru. "Tělo nakonec převezli do Česka minulý týden ve čtvrtek,“ řekl TN.cz Novotný.


Beránek po vítězství v prestižní soutěži Muž roku 2013 odletěl do Indonésie, kde se zúčastnil finále Mister International. Umístil se na 6. místě a poté už v Asii zůstal.

Související obsah

"Převážnou část života strávil v Asii. Byl velice uznávaný, protože pro asijský trh byl velmi atraktivní,“ zavzpomínal Novotný.

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz