Domácí

Hvězda Ordinace má novou lásku. Je to jeho bývalá kolegyně ze seriálu

Hvězda Ordinace má novou lásku. Je to jeho bývalá kolegyně ze seriálu

Hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě Ladislav Ondřej má novou lásku. Tou je herečka Barbora Jánová, která se v minulosti v seriálu také objevila. Pár se zamilovanou fotkou pochlubil na Instagramu.

Mezi českými celebritami se objevil nový hvězdný pár. Tvoří ho 29letý herec Ladislav Ondřej a 31letá herečka Barbora Jánová. Oba dva se proslavili rolemi v úspěšném seriálu televize Nova Ordinace v růžové zahradě.

Ondřej se v seriálu objevoval od jeho úplného začátku, kdy mu bylo teprve 15 let. Diváci ho znají jako Jakuba Mázla, syna gynekologa Čestmíra Mázla. 

Jánová ztvárnila postavu doktorky Barbory Nývltové. V seriálu se objevila v roce 2015 a prožila si těžké časy s Tomášem Zajícem, kterého hrál Braňo Holiček.

Související obsah

Jiskra mezi herci ale zřejmě přeskočila až nedávno. Na začátku července se herečka na Instagramu pochlubila společnými fotografiemi z dovolené v Krkonoších.

Definitivní potvrzení vztahu ale přišlo až nyní. K fotografii s Ondřejem totiž Jánová napsala kromě jiného hashtagy "Možná je to láska" a "Vztah, co jiného."

Seriál Ordinace v růžové zahradě letos na obrazovkách televize Nova skončil. Sledovat ho ale budete moci i nadále na Voyo.cz. Podívejte se na jednoduchý návod:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Z Benziny se stane Orlen

Po více než 60 letech mění název nejrozsáhlejší síť čerpacích stanic Benzina. Polský vlastník ji přejmenuje na Orlen. Čerpací stanice se již od ledna jmenovaly Benzina Orlen, Benzina teď z názvu vymizí úplně. Pod novým názvem se objeví prvních několik stanic v prosinci. Změna názvu se bude týkat rovněž čerpacích stanic Benziny na Slovensku.

Píše se na Deník.cz