Domácí

Smrtelná nehoda u Náchoda! Kamion skončil po srážce s motorkou v příkopu

Smrtelná nehoda u Náchoda! Kamion skončil po srážce s motorkou v příkopu
Zdroj: HZS Královéhradeckého kraje

Hasiči, policisté a záchranáři vyjeli v úterý večer k tragické nehodě u obce Jaroměř. Kamion se tam srazil s motorkářem, ten neměl šanci střet přežít. Silnice musela být uzavřena.

Tragická nehoda kamionu a motocyklu se podle policejního informačního portálu stala kolem půl osmé na silnici 33 u obce Jaroměř na Náchodsku. Na místo vyrazily všechny složky Integrovaného záchranného systému.

"Silnice je nyní uzavřena. Kamion skončil kabinou v příkopu, došlo k úniku provozních kapalin. Na místě nyní vyšetřuje Policie ČR," informovali hasiči Královéhradeckého kraje krátce po půl deváté večer.

Související obsah

Policisté kvůli vyšetřování a odstraňování následků nehody odklání dopravu, objížďka na Náchod vede přes obec Rychnovek. Příčina a okolnosti nehody jsou předmětem vyšetřování.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Auto v Praze srazilo dva chodce. Jsou vážně zranění

Vážná nehoda se stala v sobotu v noci v pražských Holešovicích. Auto tam srazilo dva chodce. "40letý muž utrpěl velmi vážný úraz hlavy a mnohačetná poranění. Po resuscitaci jsme ho převezli do motolské nemocnice. 39letý muž utrpěl úraz nohou a hlavy. Při vědomí jsme ho transportovali do vinohradské nemocnice," informovali na twitteru záchranáři. Policisté nyní zjišťují, co se přesně stalo, a zda dvojice přecházela přes přechod. "Alkohol u řidiče osobního auta byl negativní," sdělila policie.

Píše se na Deník.cz