Zahraničí

Sourozenci na fotce zachytili blesk, který do nich udeřil během bouřky

Sourozenci na fotce zachytili blesk, který do nich udeřil během bouřky
Zdroj: TV Nova

Neobyčejnou fotku pořídili tři sourozenci z města Maidenhead ve Velké Británii, které během cyklovýletu zastihla bouřka. Když se silně rozpršelo, schovali se pod strom. A aby se nenudili, rozhodli se pořídit si společnou fotografii. Na jednom snímku zachytili blesk, který udeřil do země hned vedle nich.

Sourozenci Rachel, Isobel a Andrew Jobsonovi měli štěstí. Když se před bouřkou ukryli pod strom, kde si zkrátili chvíli děláním selfie, uhodil hned vedle nich blesk.

Jejich zranění ale nejsou vážná. Vyvázli jen s popáleninami a byli rychle převezeni do nemocnice. Z nemocnice je po pár hodinách propustili.

Podívejte na neuvěřitelnou fotografii:

"Pořídila jsem fotku, jak se usmíváme. Pak jsme chtěli udělat ještě jednu. Měl to být smutný obrázek v dešti," řekla pro Daily Mail 23letá studentka Isobel. To se jim svým způsobem podařilo. Nechybělo mnoho a fotka mohla být tragická.

Související obsah

"Najednou jsem byla na zemi a neslyšela jsem nic, jen bzučení. Celá moje pravá ruka byla znecitlivělená a nemohla jsem s ní hýbat," dodala.

Další fotku poslali z nemocnice:

"Se sestrou jsme křičely. Já mám popáleniny na noze a břichu," popsala Rachel (26). Rodině bylo řečeno, že blesk mohla přitáhnout titanová destička, kterou má Isobel v rameni po předchozí nehodě.

Blesky v úterý v noci rozzářili oblohu nad Českou republikou. Podívejete se na světelnou show:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz