Zahraničí

Tragédie v Brazílii. Muž udělal osudnou chybu a zabil ho žralok

Tragédie v Brazílii. Muž udělal osudnou chybu a zabil ho žralok
Zdroj: Getty Images

Na brazilské pláži Piedade došlo k dalšímu útoku žraloka. V sobotu přišel o život jedenapadesátiletý muž poté, co mu predátor ukousl část ruky a nohy. V osudný okamžik stál po jeho boku kamarád, který jen zděšeně sledoval, jak se moře barví doruda.

Lidé na pláži Piedade byli svědky hrozivého útoku žraloka na jedenapadesátiletého muže. Marcelo Rocha Santos nejprve popíjel s přáteli, pak si ale potřeboval odskočit. Zvolil však špatné místo. Zamířil k moři. Udělal sotva pár kroků, když ho predátor napadl, informuje britský DailyMail.

V tu chvíli byl spolu s ním ve vodě i Ademir. "Jelikož pláž nemá toaletu, šel jsem do moře močit. Byl jsem vedle něj s vodou po pás," řekl novinářům s tím, že jemu se naštěstí nic nestalo. 

 

Související obsah

"Všude bylo hodně krve," popsal další svědek hrozivé napadení. Přátelé těžce zraněného muže vytáhli na břeh, kde upadl do bezvědomí. Přišel o část ruky i nohy. Záchranáři ho převezli do nemocnice, kde ho prohlásili za mrtvého.

Není známo, jaký druh žraloka na muže zaútočil, ačkoli odborníci tvrdí, že se pravděpodobně jednalo o žraloka bělavého nebo tygřího. V blízkosti pláže jde o třináctý podobný útok.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Krátká zpráva

Spalovna v pražských Malešicích bude týden mimo provoz

Ve středu zachvátil spalovnu v Malešicích požár, několik dní až týden bude mimo provoz. Shořela jedna z budov rozsáhlého areálu. Do opětovného zprovoznění spalovny se bude pražský odpad vozit na skládky v okolí metropole.

Píše se na Deník.cz