Zajímavosti

Očekávaná funkce WhatsAppu je tu! Chatovat půjde i bez telefonu

Očekávaná funkce WhatsAppu je tu! Chatovat půjde i bez telefonu
Zdroj: Profimedia

Dlouho očekávaná funkce WhatsAppu je tady. Někteří šťastlivci už mohou aplikaci používat na více zařízeních najednou bez mobilního telefonu.

WhatsApp začal testovat novou funkci, která umožní jeho uživatelům odesílat a přijímat zprávy na počítači nebo tabletu i v případě, že máte vybitý telefon.


Předtím totiž bylo nutné mít zapnutý mobil a připojení k internetu. Teprve potom mohli lidé chatovat přes aplikaci také na jiném přístroji. "Bude možné použít až čtyři další zařízení,“ píše BBC.

Související obsah


Novinka se však zatím objevila jen u malé skupiny uživatelů. Vyzkoušet funkci tak mohou pouze beta testeři. Tento program navíc na testování dlouhodobě nepřijímá nové uživatele. Než však budou moci používat aplikaci na více zařízeních všichni, WhatsApp plánuje zlepšit výkon a přidat také další funkce.


Je však nutné upozornit, že účet nelze sdílet na více telefonech. Vždy bude možné použít pouze jeden mobil a poté další přístroje, jako jsou tablety nebo počítače.

Chcete dál používat aplikaci WhatsApp? S těmito podmínkami musíte souhlasit:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zajímavosti

Důležité Události

Krátká zpráva

EMA prověřuje, jestli je možné použít vakcínu pro děti ve věku od 5 do 11 let

Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA) začala s hodnocením použití vakcíny Comirnaty proti covidu-19 společností Pfizer/BioNTech pro děti ve věku od 5 do 11 let. V současné době je registrovaná pro použití u lidí ve věku 12 a starších. Pokud nebude potřeba doplnit další informace, očekává se výsledek za několik měsíců, informoval Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL). EMA přezkoumá údaje o vakcíně, včetně výsledků probíhajícího klinického hodnocení u dětí od 5 do 11 let. Pokud budou uspokojivé, agentura doporučí vakcinaci i u této věkové kategorie.

Píše se na Deník.cz