Zajímavosti

Očekávaná funkce WhatsAppu je tu! Chatovat půjde i bez telefonu

Očekávaná funkce WhatsAppu je tu! Chatovat půjde i bez telefonu
Zdroj: Profimedia

Dlouho očekávaná funkce WhatsAppu je tady. Někteří šťastlivci už mohou aplikaci používat na více zařízeních najednou bez mobilního telefonu.

WhatsApp začal testovat novou funkci, která umožní jeho uživatelům odesílat a přijímat zprávy na počítači nebo tabletu i v případě, že máte vybitý telefon.


Předtím totiž bylo nutné mít zapnutý mobil a připojení k internetu. Teprve potom mohli lidé chatovat přes aplikaci také na jiném přístroji. "Bude možné použít až čtyři další zařízení,“ píše BBC.

Související obsah


Novinka se však zatím objevila jen u malé skupiny uživatelů. Vyzkoušet funkci tak mohou pouze beta testeři. Tento program navíc na testování dlouhodobě nepřijímá nové uživatele. Než však budou moci používat aplikaci na více zařízeních všichni, WhatsApp plánuje zlepšit výkon a přidat také další funkce.


Je však nutné upozornit, že účet nelze sdílet na více telefonech. Vždy bude možné použít pouze jeden mobil a poté další přístroje, jako jsou tablety nebo počítače.

Chcete dál používat aplikaci WhatsApp? S těmito podmínkami musíte souhlasit:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zajímavosti

Důležité Události

Krátká zpráva

Přes náznak smíru vypálila KLDR další zkušební raketu

Severní Korea vypálila neupřesněnou střelu do moře směrem k Japonsku. Podle japonského ministerstva obrany šlo pravděpodobně o balistickou raketu. Stalo se tak tři dny poté, co vlivná sestra severokorejského diktátora Kim Jo-čong zmínila možnost obnovení rozhovorů s Jižní Koreou při zachování vzájemné úcty.

Krátká zpráva

Prezident Biden dostal třetí dávku covidové vakcíny

Prezident Spojených států Joe Biden obdržel třetí posilující dávku vakcíny Pfizer/BioNTech. Třetí dávku schválil minulý týden americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv pro lidi starší 65 let, zdravotníky či chronicky nemocné. Biden, jenž dostal druhou dávku v lednu, vyzval všechny Američany, kteří mají nárok, aby si třetí dávku nechali píchnout.

Krátká zpráva

Americký zpěvák R. Kelly je vinen ze sexuálního násilí, rozhodl soud

Soud v pondělí v New Yorku rozhodl o vině amerického zpěváka R. Kellyho v případu vydírání a sexuálního zneužívání mladých žen a nezletilých dívek. R. Kelly je známý především díky písni "I Believe I Can Fly". Slavnému umělci hrozí za jeho činy desítky let za mřížemi, dokonce až doživotní vězení, píše agentura AP. Vynesení rozsudku je naplánováno na 4. května. Prokuratura už v srpnu označila Kellyho za sexuálního predátora.

Píše se na Deník.cz