Domácí

Monika Bagárová prolomila mlčení! Pravda o rozchodu s Muradovem

Monika Bagárová prolomila mlčení! Pravda o rozchodu s Muradovem
Zdroj: Profimedia

Spekulace o rozchodu Moniky Bagárové a MMA zápasníka Machmuda Muradova v posledních dnech sílily. Fanoušci se obávali, že na sebe neměli kvůli pracovnímu vytížení vůbec čas. Zpěvačka teď veškeré dohady rázně utla. Přiznala však, že to nemají jednoduché.

Rozchod se nekoná. Monika Bagárová se po několika týdnech mlčení rozhodla poslat spekulace o konci vztahu s Machmudem Muradovem k ledu.

"Nerozešli jsme se. I přesto, že na našich instagramech nevidíte náš společný život, společný čas, jak bylo u mě dříve zvykem, z určitých důvodů jsem se prostě rozhodla to trošičku omezit. Jsme pořád rodina," řekla zpěvačka portálu Super.cz.

Bagárová a Muradov vychovávají roční dceru Ruminku. Někdejší finalistka a současná porotkyně SuperStar přiznala, že spolu netráví tolik času, kolik by si oba přáli. Machmud totiž musí často z pracovních i rodinných důvodů cestovat.

Související obsah

"Ano, je nám smutno a není to jednoduché. Hlavně, že jsme všichni zdraví a milujeme se," nevěší Bagárová hlavu. Ta bude mít na podzim rovněž nabitý diář. Kromě jiného ji čekají přímé přenosy SuperStar.

Podívejte se na romantické video Bagárové a Muradova z období, kdy byla zpěvačka těhotná (květen 2020):

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Kateřina Šimáčková zvolena soudkyní Evropského soudu pro lidská práva

Shromáždění Rady Evropy v úterý podle informací České justice zvolilo Kateřinu Šimáčkovou novou soudkyní Evropského soudu pro lidská práva (ESLP) za Českou republiku. Šimáčková se stane třetím soudcem ESLP za Českou republiku. Úřadu se ujme po Aleši Pejchalovi, kterému končí mandát 31. října.

Píše se na Deník.cz