SuperStar 2021

Bagárová slaví narozeniny. Takhle porotkyni SuperStar sluší mateřství

Bagárová slaví narozeniny. Takhle porotkyni SuperStar sluší mateřství
Zdroj: archiv M. Bagárové

Monika Bagárová slaví 27. narozeniny. Za poslední rok se jí život obrátil naruby. Stala se maminkou a tato zodpovědná role jí nesmírně sluší. Dcerka Rumia jí dokonce dělala parťačku při natáčení castingů SuperStar 2021. Talentovaná rodačka z Brna zpěvačka letos opět zasedá v porotě.

Už podruhé slaví Monika Bagárová narozeniny jako maminka. Na novou životní roli se moc těšila, a tak pro ni nebyl problém si na ni zvyknout. Úspěšně zvládá péči o dceru i pracovní povinnosti.

Stejně jako loni zasedne brněnská rodačka v porotě SuperStar 2021, která se na obrazovky TV Nova vrací už na podzim. "Minulý rok jsem tu seděla s Ruminkou v bříšku, teď tu sedím znovu a už je z ní skvělá parťačka," pochvalovala si Bagárová během natáčení castingů.

Ty tento týden skončily, na řadu tak zanedlouho přijdou vyřazovací kola a potom už přímé přenosy. "Castingy máme za sebou a já mám takovej pocit, že tenhle ročník SuperStar bude tlak," raduje se zpěvačka.

Související obsah

Sama Bagárová v SuperStar před lety začínala, v roce 2009 se ve vůbec prvním česko-slovenském ročníku umístila na pátém místě. 

I zbytek hvězdné poroty populární pěvecké show bude stejný jako loni. Kromě Bagárové se můžete opět těšit na Patricii Pagáčovou, která je od tohoto května rovněž maminkou malé Bibiany, na nekompromisního kata Paľa Haberu, Leoše Mareše a hudebníka Mariána Čekovského.

Půvabná zpěvačka před rokem rodila pouhé tři dny po přímém přenosu SuperStar. Připomeňte si, jak její kolegové vtipkovali:

TN.cz

K tématu SuperStar 2021

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz