Domácí

Tragická nehoda na Plzeňsku: Při srážce se silničáři zemřel člověk

Tragická nehoda se v pondělí stala na Plzeňsku. Jeden člověk zemřel po srážce auta s autem silniční údržby. Doprava na místě je omezená.

Na silnici I/27 před sjezdem na město Dobřany v okrese Plzeň-jih v pondělí vyhasl jeden život. Jednomu člověku se stala osudná srážka osobního auta s autem silniční údržby.

Mluvčí plzeňských hasičů Petr Poncar potvrdil, že na místě nehody zasahovaly všechny složky Integrovaného záchranného systému (IZS). Dále také uvedl, že nehoda ochromila dopravu v okolí.

"Doprava je zastavená v jednom pruhu dálnice D5 od Plzně směru na Klatovy, a to až ke sjezdu na Prahu. Policisté dopravu odklání na objízdnou trasu, na kterou se řidiči dostanou přes exit na Litice, " uvedl Poncar.

Související obsah

Neštěstí u Dobřan v Plzeňském kraji v pondělí nebylo jediné. Podle portálu Krimi-Plzeň se přihodila ještě jiná vážná nehoda, a to dvou osobních aut přímo v Plzni na Plaské třídě.

I na místo této srážky vyjely všechny záchranné složky. Oběti naštěstí žádné nejsou, několik dětí i dospělých ale utrpělo zranění.

Na Urgentní příjem Fakultní nemocnice Plzeň záchranáři transportovali celkem pět lidí - dvě ženy, jednoho muž, a také dvě děti, které by neměly mít vážná zranění.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz