Domácí

Pohřešovaný mladík z Brněnska je po smrti. Hledala ho rodina i kamarádi

Pohřešovaný mladík z Brněnska je po smrti. Hledala ho rodina i kamarádi
Zdroj: Policie ČR

Brněnští kriminalisté pátrali po 22letém chlapci z Brněnska. Ten se v neděli po práci nevrátil domů a už o sobě nedal nikomu vědět. Hledání však po několika dnech skončilo, policisté pohřešovaného našli mrtvého.

O mladíkovi z obce u Brna od neděle nikdo neslyšel. "Dotyčný se po práci z nezjištěných důvodů nevrátil domů. Nikomu o sobě nepodal žádnou zprávu,“ informoval policejní mluvčí Petr Vala.

Pátrání však po několika dnech skončilo a mělo smutný konec. Policisté chlapce našli mrtvého. "Veřejnosti děkujeme za všechny poznatky," uzavřel Vala. Bližší informace však kriminalisté odmítli poskytnout.

Související obsah

Do hledání se zapojili také přátelé, kteří měli velký strach. "Pročesáváme okolí. Domlouváme se, kde to budeme procházet. Okruh, kam by mohl jít, je strašně velký," řekla TN.cz kamarádka hledaného.

Podle ní se navíc mladík měl kolem 17. hodiny z práce vrátit domů. Prarodičům tehdy řekl, že jde ke kamarádovi. "Ten o něm ale nic nevěděl. Vůbec ten den nebyli v kontaktu," doplnila.

Za poslední dobu se jedná už o druhý podobný případ. Na začátku května ukončili jihomoravští policisté po třech týdnech pátrání po 15letém chlapci z Brna. Jeho tělo našel veslař v řece Svratce.

Související obsah

"Identifikační úkony potvrdily, že na hladině řeky Svratky nalezené tělo patřilo pohřešovanému mladíkovi,“ informoval 5. května policejní mluvčí Bohumil Malášek.


Na začátku července pak kriminalisté pod dvou měsících ukončili také vyšetřování okolností jeho smrti. Vyšetřovatelé případ odložili s tím, že se potvrdil jejich předpoklad. "Pitevní protokol definitivně prokázal, že chlapec se utopil sám,“ uvedl 7. července Malášek. Další informace naleznete v tomto článku na TN.cz.

TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz