Zahraničí

Policista zachránil pobodanému život pytlíkem od brambůrek a páskou!

Na záchranu pobodaného člověka potřeboval newyorský policista jen pytlík brambůrek a lepící pásku. Hrdinný zákrok zaznamenala strážníkova kamera.

Když viděl newyorský policista Ronald Kennedy pobodaného muže ležícího na zemi, ihned věděl, co má udělat. "Okamžitě mi doneste pytlík brambůrek!" zakřičel policista, a jakmile ho dostal, vysypal chipsy na zem a žádal o lepící pásku.

Muži, kterého položil s ostatními kolemjdoucími na zem, následně, s pomocí těchto dvou neobyčejných zdravotnických pomůcek, zastavil krvácení.

Kennedyho čin, ve kterému mu ochotně pomáhali náhodní kolemjdoucí, zaznamenal strážník na své vlastní služební kameře, kterou musí newyorští policisté povinně nosit.

Související obsah


Po zákroku hrdinného strážníka přijeli na místo záchranáři a odvezli raněného muže do nemocnice v Harlemu.

"Podle lékaře v harlemské nemocnici zachránil čin strážníka oběti život," napsal na twitter komisař newyorkské policie Dermot Shea. Podle BBC je oběť ve vážném, ale stabilizovaném stavu, sama na videu tvrdí, že má probodnuté plíce.

kdu, drz, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Krátká zpráva

Francouzský velvyslanec se vrátí do Washingtonu

Velvyslanec Francie se vrátí do Spojených států. Telefonický rozhovor mezi prezidenty Joe Bidenem a Emmanuelem Macronem zmírnil napětí mezi zeměmi poté, co Američané připravili Francouze o miliardovou zakázku na dodávku ponorek pro Austrálii, aniž by svého tradičního spojence předem informovaly.

Krátká zpráva

USA zdvojnásobí dar covidových vakcín chudším zemím na miliardu

Spojené státy zdvojnásobí počet covidových vakcín, které daruje chudším zemím, na více než miliardu, oznámil prezident Joe Biden. K naočkování populace v rozvojových zemích je podle odborníků potřeba pět až šest miliard dávek.

Píše se na Deník.cz