Domácí

Týden od ošklivého pádu Patrasové: Dáda prozradila, jak na tom je!

Týden od ošklivého pádu Patrasové: Dáda prozradila, jak na tom je!
Zdroj: Profimedia

Dagmar Patrasová má za sebou ošklivý úraz. Minulou středu při vytírání podlahy upadla a hlavou narazila na roh stolu. Sanitkou musela do nemonice, kde jí ránu sešili. Teď už je všechno v pořádku, prozradila TN.cz královna dětských srdcí. Vyndali jí i stehy.

Patrasová už nemá po pádu z minulé středy žádné potíže. Poraněnou hlavu jí museli šít v nemocnici, stehy už ale herečce a zpěvačce vyndali.

"Já jsem už naprosto v pořádku. Stehy už v hlavě žádné nemám," řekla TN.cz královna dětských srdcí s tím, že okolnosti zotavování po nepříjemném zranění si chce raději nechat pro sebe.

Pro Dádu, která byla po ráně hlavou o stůl a upadnutí na zem v šoku, musela přijet záchranka. "Ve středu kolem 17. hodiny jsme vyjížděli do Vlašimské ulice. Záchranářská posádka ošetřila pětašedesátiletou ženu s poraněním obličeje a odvezla ji do vinohradské nemocnice na oddělení chirurgie. Byla při vědomí,“ uvedla mluvčí pražské záchranky Jana Poštová.

Související obsah

Patrasová řekla Blesku, že se jí úraz stal při vytírání podlahy v kuchyni. "Ze sportovní gymnastiky mám zničenou páteř, takže jsem to nedokázala vybalancovat. Komu se tohle nestalo? Hlavou jsem smejkla o roh stolu a spadla na zem. Byla jsem z toho v šoku… Naštěstí doma byla Anička, která zavolala záchranku," popsala nepříjemnou událost.

Dáda promluvila o vztahu s Felixem Slováčkem. Její manžel prý chodí domů každý den:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz