Domácí

Mladá dívka vzala na procházku synka (1), oba zmizeli! Hledala je policie

Mladá dívka vzala na procházku synka (1), oba zmizeli! Hledala je policie
Zdroj: Profimedia

Z procházky na Českolipsku se ve středu dopoledne nevrátila mladičká matka. S sebou měla i malého synka. Ten za týden oslaví první narozeniny. Policie po nich vyhlásila pátrání. Dívku i její dítě už ale policisté našli.

Nezletilá dívka si ve středu dopoledne na Českolipsku vyšla na povolenou procházku z dětského domova. Zpět už ale nepřišla. Zem se slehla i po jejím synkovi, kterému bude příští týden ve středu jeden rok.

"Tachovští kriminalisté žádají všechny občany, kteří by mohli podat jakoukoli informaci o pobytu, výskytu nebo pohybu pohřešované mladistvé dívky, aby neprodleně podali zprávu na Policii České republiky, Územní odbor Tachov, oddělení obecné kriminality Tachov nebo na linku tísňového volání 158," vyzvala mluvčí plzeňských policistů Hana Kroftová.

Související obsah

Dívku i jejího synka nakonec policie našla. Oba totiž zmizeli z databáze hledaných osob. Kdy a za jakých okolností je policie vypátrala, ale zatím mluvčí nekomentovala. Bližší informace by měla poskytnout v pátek.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zemřel bývalý senátor a prezidentský kandidát Bob Dole

Ve věku 98 let zemřel bývalý republikánský senátor a prezidentský kandidát Bob Dole. Poprvé byl zvolen do Kongresu v roce 1960 a sloužil ve Sněmovně reprezentantů USA až do roku 1969. Poté se přesunul do Senátu, kde zastupoval Kansas téměř tři desetiletí. Ve své kariéře třikrát kandidoval na prezidenta, na třetí pokus vyhrál republikánskou nominaci, ale v roce 1996 prohrál volby s Billem Clintonem.

Píše se na Deník.cz