Výměna manželek

Lucie z Výměny neznala houskový knedlík. Teď jí našli nádorové buňky

Lucie z Výměny neznala houskový knedlík. Teď jí našli nádorové buňky
Zdroj: Nova.cz

Lucie z Výměny manželek, která v reality show nevěděla, z čeho je houskový knedlík, má obrovský strach o své zdraví. Našli jí nádorové buňky a jak sama řekla, mohla by mít rakovinu děložního čípku.

Matka devíti dětí a hvězda reality show Výměna manželek, která na sebe upozornila mimo jiné nepříliš rozvinutými kulinářskými dovednostmi, se bojí rakoviny děložního čípku. Lucie má zatím jen předběžné výsledky, přesto musí na operaci.

"Jsem připravená bojovat a chci tady být pro své děti. Mám mít nádor na děložním čípku," svěřila portálu Extra.cz"Mám v sobě nádorové víří. Jsem z toho na dně. Čeká mě operace a čištění čípku. Sestra říkala, že to nejsou ještě konečné výsledky. Mám strach z rakoviny," dodala zdrceně.

Díl Výměny manželek z letošního ledna, ve kterém Lucie účinkovala, se zařadil mezi legendární epizody populární show. Diváky tehdy zaujalo především její vaření. Do houskových knedlíků nedala housku a tvrdila, že to tak nikdo nedělá.

Související obsah

Nejvyhrocenější chvíle nastala při osmi očích. "Je ti dobře, jo? Užil sis, jo? Za**cal sis aspoň?" zaútočila na svého dnes už expartnera Stanislava. Potom vystartovala na druhou manželku Alenu, proč Standovi nevařila. Po ostrém konfliktu, který přišel jako rána z čistého nebe, Lucie naštvaně odešla.

Už dva měsíce po rozchodu se stihla Lucie vdát. V březnu si vzala bývalého spolužáka a odsouzeného vraha Michala. Dohromady se dali už krátce po natáčení. 

I navzdory velkému strachu z nádorových buněk a plánované operace myslí Lucie především na svoje děti. Nechce, aby jim v budoucnu hrozilo něco podobného. "Mám dvě dcery a uvažuji, že je nechám očkovat proti rakovině děložního čípku. Nechci je vystavovat takovému riziku," uzavřela devítinásobná matka.

Připomeňte si Výměnu manželek s Lucií:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Výměna manželek

Důležité Události

Krátká zpráva

Auto v Praze srazilo dva chodce. Jsou vážně zranění

Vážná nehoda se stala v sobotu v noci v pražských Holešovicích. Auto tam srazilo dva chodce. "40letý muž utrpěl velmi vážný úraz hlavy a mnohačetná poranění. Po resuscitaci jsme ho převezli do motolské nemocnice. 39letý muž utrpěl úraz nohou a hlavy. Při vědomí jsme ho transportovali do vinohradské nemocnice," informovali na twitteru záchranáři. Policisté nyní zjišťují, co se přesně stalo, a zda dvojice přecházela přes přechod. "Alkohol u řidiče osobního auta byl negativní," sdělila policie.

Píše se na Deník.cz