Zahraničí

Smrt Milana Lasici (†81): Manželka poslala fanouškům dojemný vzkaz

Smrt Milana Lasici (†81): Manželka poslala fanouškům dojemný vzkaz
Zdroj: Profimedia

Manželka Milana Lasici († 81) Magda Vašáryová poslala dojemný vzkaz všem lidem, kteří uctili památku jejího zesnulého manžela. Oblíbený herec zemřel nečekaně v neděli odpoledne.

Oblíbený umělec zemřel v neděli tak, jak by si nejspíše každý herec přál, a to přímo na jevišti při představení. Legendárního herce se přímo na místě pokoušeli oživit i přítomní diváci, snaha byla však marná. Tragická ztráta zasáhl celé Česko i Slovensko.

Pohřeb Lasici se konal v tajnosti ve středu 21. července v bratislavském krematoriu. S hercem se rozloučila jeho manželka Magda Vášáryová, jejich dvě dcery a další vybraní smuteční hosté.

Tajný pohřeb se konal pouze v kruhu rodiny a přátel: 

Související obsah

A právě Vašáryová, která tvořila s Lasicou pár už od roku 1980, nyní poslala fanouškům dojemný vzkaz, informují tvnoviny.sk.

"Jménem naší rodiny bych chtěla poděkovat všem lidem, kteří nám v těchto dnech poslali velké množství kondolencí a podělili se s námi o osobní vzpomínky ze setkání s mým manželem Milanem Lasicou," řekla Vašáryová s tím, že velmi oceňuje, že fanoušci pochopili její přání rozloučit se s manželem pouze v kruhu rodinném.

Tvorbu Lasici si mnozí spojují s Júliem Satinským, se kterým často vystupoval. Pamatovat si ho můžeme také z mnoha známých filmů, jako jsou například Tři veteráni, Saturnin, Výchova dívek v Čechách nebo třeba Obsluhoval jsem anglického krále. Lasica ale minulý rok pověsil svou filmovou kariéru na hřebík, dle jeho slov už se na natáčení necítil.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz