Zahraničí

Meghan odmítá ukazovat otci své děti! Teď přišla rázná odpověď

Meghan odmítá ukazovat otci své děti! Teď přišla rázná odpověď
Zdroj: Profimedia

Otec Meghan Markle v rozhovoru pro stanici Fox News uvedl, že by už rád viděl svá vnoučata, která doposud neměl možnost potkat. Thomas Markle dokonce řekl, že pokud mu to Meghan s Harrym neumožní, tak je dá k soudu.

Thomas Markle hrozí, že pokud mu jeho dcera Meghan a princ Harry neumožní vidět vnoučata, tak je zažaluje u soudu. Markle totiž neměl zatím příležitost svá dvě vnoučata vidět, jelikož mezi ním a Meghan panují dlouhodobé spory.


Sedmasedmdesátiletý bývalý osvětlovač se doposud nesetkal ani s jedním ze svých dvou vnoučat. Malému Archiemu jsou přitom už dva roky. Lilibet se narodila teprve před měsícem. Osobní setkání zatím neproběhlo ani s princem Harrym.

Související obsah


Meghan Markle vede se svým otcem dlouhodobé spory. Markle evidentně navíc velmi těžce nese, že ho dcera i její slavný manžel ignorují. Proto jim dal v lednu už jedno ultimátum – pokud se mu Harry a Meghan neozvou, dá každý měsíc médiím velký rozhovor, ve kterém je nebude šetřit, což od ledna už několikrát potvrdil. Zároveň také zkritizoval jejich odchod z královské rodiny.

Experti se shodují na tom, že jsou Harry a Meghan po svém odchodu z královské rodiny, ke kterému se rozhodli minulý rok, především cennou mediální značkou. Za poskytnuté rozhovory dostávají desítky milionů korun.

Vévodkyni Meghan a princi Harrymu se narodila v červnu dcera Lilibet. Podívejte se na reportáž televize Nova:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz