Domácí

Pátek na silnicích začal špatně, po čtyřech nehodách je deset zraněných

Pátek na silnicích začal špatně, po čtyřech nehodách je deset zraněných
Zdroj: Policie ČR

Už ke čtyřem vážným nehodám vyjížděli záchranáři během pátečního dopoledne. Přinejmenším čtyři lidé se zranili po čelním střetu osobních aut v Českých Budějovicích. Zraněními skončily i nehody v Roudnici nad Labem, ve Vysokém Mýtě a v Hradci Králové.

Po čelním střetu dvou osobních aut v Českých Budějovicích jsou zranění čtyři lidé. Nehoda se stala na křižovatce ulic Vltavské nábřeží a Jaromíra Boreckého.

"Došlo k čelnímu střetu dvou vozidel, jsou tam zraněné nejméně čtyři osoby," řekl TN.cz mluvčí jihočeských policistů Milan Bajcura. "Úsek mezi Dlouhým mostem, Husovou třídou a Strakonickou ulicí je zcela uzavřen. Vozidla jsou posílána do města na Pražskou třídu," doplnil.

U vážné nehody zasahují všechny záchranné složky také za Vysokým Mýtem u Litomyšle. Srazilo se tam pět vozidel včetně kamionu, jeden člověk je zraněný.

"Na silnici I/35 za Vysokým Mýtem směrem od Pardubic nyní zasahují všechny jednotky Integrovaného záchranného systému. Komunikace je uzavřena a vypadá to na delší dobu. Kolize pěti vozidel si vyžádala jednu zraněnou," uvedli hasiči.

Související obsah

Menší dodávka se dopoledne střetla s osobním autem v Palackého ulici v Roudnici nad Labem. Jednoho zraněného ošetřili záchranáři.

"Jednotka ze stanice Roudnice nad Labem vyjela k dopravní nehodě dvou osobních aut v Palackého ulici v Roudnici nad Labem - Bezděkově. Zraněného člověka vzala do péče Zdravotnická záchranná služba. Silnice je průjezdná kyvadlově. Hasiči zasypali vyteklou chladící směs," informovali hasiči.

Záchranáři pak museli zasahovat také v Brněnské ulici v Hradci Králové. Policisté tam i přes zapnuté majáky nedostali přednost a zezadu do nich narazilo auto. "Na místo vyrazily 4 posádky, které ošetřily 4 lidi, přičemž jednoho člověka jsme následně ještě odvezli do fakultní nemocnice. Zranění ale nebylo ohrožující na životě," uvedl mluvčí královéhradeckých záchranářů Ivo Novák.

Záchranáři zasahovali u nehody v Hradci Králové: 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz