Domácí násilí

Na Ústecku začala hořet lokomotiva ve stanici. Hasiči evakuovali 25 lidí

Na Ústecku začala hořet lokomotiva ve stanici. Hasiči evakuovali 25 lidí
Zdroj: Drážní inspekce

Požár zachvátil v sobotu lokomotivu ve stanici na Ústecku. Záchranáři z osobního vlaku evakuovali 25 lidí na nástupiště. Naštěstí se nikomu nic nestalo.

Událost se stala v sobotu krátce před půl šestou ráno v železniční stanici v Dolních Zálezlech na Ústecku. "Tři jednotky vyjely v ranních hodinách k požáru lokomotivy,“ informoval mluvčí hasičů Lukáš Marvan.

Drážní jednotka z vlaku evakuovala 25 lidí na nástupiště. "Podle našich informací šlo o osobní vlak, který jel z Roudnice nad Labem,“ řekl pro TN.cz mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal. Pro cestující byla zajištěna náhradní doprava.

Související obsah


Incident se naštěstí obešel bez zranění. Proč lokomotiva začala hořet, zatím není jasné. "Požár jsme zlikvidovali,“ doplnil Marvan. Vyšetřovatel vyčíslil předběžnou škodu na 900 tisíc korun.

Pět jednotek hasičů zasahovalo u požáru vlaku nedaleko Prahy. Více se dozvíte v následující reportáži:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí násilí

Důležité Události

Krátká zpráva

Přes náznak smíru vypálila KLDR další zkušební raketu

Severní Korea vypálila neupřesněnou střelu do moře směrem k Japonsku. Podle japonského ministerstva obrany šlo pravděpodobně o balistickou raketu. Stalo se tak tři dny poté, co vlivná sestra severokorejského diktátora Kim Jo-čong zmínila možnost obnovení rozhovorů s Jižní Koreou při zachování vzájemné úcty.

Krátká zpráva

Prezident Biden dostal třetí dávku covidové vakcíny

Prezident Spojených států Joe Biden obdržel třetí posilující dávku vakcíny Pfizer/BioNTech. Třetí dávku schválil minulý týden americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv pro lidi starší 65 let, zdravotníky či chronicky nemocné. Biden, jenž dostal druhou dávku v lednu, vyzval všechny Američany, kteří mají nárok, aby si třetí dávku nechali píchnout.

Krátká zpráva

Americký zpěvák R. Kelly je vinen ze sexuálního násilí, rozhodl soud

Soud v pondělí v New Yorku rozhodl o vině amerického zpěváka R. Kellyho v případu vydírání a sexuálního zneužívání mladých žen a nezletilých dívek. R. Kelly je známý především díky písni "I Believe I Can Fly". Slavnému umělci hrozí za jeho činy desítky let za mřížemi, dokonce až doživotní vězení, píše agentura AP. Vynesení rozsudku je naplánováno na 4. května. Prokuratura už v srpnu označila Kellyho za sexuálního predátora.

Píše se na Deník.cz