Zahraničí

Neteř princezny Diany si vzala o 32 let staršího milionáře. V šatech zářila

Neteř princezny Diany si vzala o 32 let staršího milionáře. V šatech zářila
Zdroj: Profimedia

Lady Kitty Spencerová se o víkendu vdala. Jednatřicetiletá neteř princezny Diany si vzala milionáře Michaela Lewise (62). Honosný obřad se konal v Římě.

Velkolepá svatba se o víkendu konala v italském Římě. Nevěstou byla lady Kitty Spencerová a ženichem módní magnát Michael Lewis.

Otcem nevěsty je Charles Spencer, který je mladším bratrem zesnulé princezny Diany. Kitty je tak sestřenicí prince Williama a Harryho, ani jeden se ale svatby zřejmě nezúčastnil. Podle webu HelloMagazine se přitom účast Williama a jeho manželky Kate očekávala.  

Nevěsta na sobě ve svatební den měla speciálně navrženou róbu od italské značky Dolce&Gabbana, ve které nešla přehlédnout. Šaty byly ve stylu tradičních viktoriánských krajkových svatebních oděvů.

Právě pro značku Dolce&Gabbana Kitty v minulosti pracovala jako modelka. Za svou kariéru už ale zdobila módní přehlídky všech velkých návrhářských domů. 

Když se princezna Diana a princ Charles v roce 1995 rozvedli, rodiče Kitty se rozhodli přestěhovat do Jihoafrické republiky, aby unikli bulvárním novinářům. Kitty tak vyrostla v Kapském městě.

Související obsah

A právě z Jihoafrické republiky pochází i její novomanžel. Michael Lewis je módní magnát, a přestože je dokonce o šest let starší než jeho tchán Charles Spencer, tak jim to podle známých s Kitty klape a jsou spolu spokojení.

Princezna Diana by letos oslavila 60 let a její synové při té příležitosti odhalili její sochu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Krátká zpráva

Škoda odstavuje na dva týdny výrobu

Automobilka Škoda Auto od pondělí zastavila výrobu ve všech třech svých českých závodech. Odstavení výroby bude trvat následující dva týdny. Výjimkou bude jedna linka v závodech v Kvasinách na Rychnovsku. Při odstávce tam chce firma dokončit 10 tisíc rozdělaných aut. Důvodem utlumení výroby je nedostatek čipů.

Píše se na Deník.cz