Zahraničí

Neteř princezny Diany si vzala o 32 let staršího milionáře. V šatech zářila

Neteř princezny Diany si vzala o 32 let staršího milionáře. V šatech zářila
Zdroj: Profimedia

Lady Kitty Spencerová se o víkendu vdala. Jednatřicetiletá neteř princezny Diany si vzala milionáře Michaela Lewise (62). Honosný obřad se konal v Římě.

Velkolepá svatba se o víkendu konala v italském Římě. Nevěstou byla lady Kitty Spencerová a ženichem módní magnát Michael Lewis.

Otcem nevěsty je Charles Spencer, který je mladším bratrem zesnulé princezny Diany. Kitty je tak sestřenicí prince Williama a Harryho, ani jeden se ale svatby zřejmě nezúčastnil. Podle webu HelloMagazine se přitom účast Williama a jeho manželky Kate očekávala.  

Nevěsta na sobě ve svatební den měla speciálně navrženou róbu od italské značky Dolce&Gabbana, ve které nešla přehlédnout. Šaty byly ve stylu tradičních viktoriánských krajkových svatebních oděvů.

Právě pro značku Dolce&Gabbana Kitty v minulosti pracovala jako modelka. Za svou kariéru už ale zdobila módní přehlídky všech velkých návrhářských domů. 

Když se princezna Diana a princ Charles v roce 1995 rozvedli, rodiče Kitty se rozhodli přestěhovat do Jihoafrické republiky, aby unikli bulvárním novinářům. Kitty tak vyrostla v Kapském městě.

Související obsah

A právě z Jihoafrické republiky pochází i její novomanžel. Michael Lewis je módní magnát, a přestože je dokonce o šest let starší než jeho tchán Charles Spencer, tak jim to podle známých s Kitty klape a jsou spolu spokojení.

Princezna Diana by letos oslavila 60 let a její synové při té příležitosti odhalili její sochu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Krátká zpráva

Přes náznak smíru vypálila KLDR další zkušební raketu

Severní Korea vypálila neupřesněnou střelu do moře směrem k Japonsku. Podle japonského ministerstva obrany šlo pravděpodobně o balistickou raketu. Stalo se tak tři dny poté, co vlivná sestra severokorejského diktátora Kim Jo-čong zmínila možnost obnovení rozhovorů s Jižní Koreou při zachování vzájemné úcty.

Krátká zpráva

Prezident Biden dostal třetí dávku covidové vakcíny

Prezident Spojených států Joe Biden obdržel třetí posilující dávku vakcíny Pfizer/BioNTech. Třetí dávku schválil minulý týden americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv pro lidi starší 65 let, zdravotníky či chronicky nemocné. Biden, jenž dostal druhou dávku v lednu, vyzval všechny Američany, kteří mají nárok, aby si třetí dávku nechali píchnout.

Krátká zpráva

Americký zpěvák R. Kelly je vinen ze sexuálního násilí, rozhodl soud

Soud v pondělí v New Yorku rozhodl o vině amerického zpěváka R. Kellyho v případu vydírání a sexuálního zneužívání mladých žen a nezletilých dívek. R. Kelly je známý především díky písni "I Believe I Can Fly". Slavnému umělci hrozí za jeho činy desítky let za mřížemi, dokonce až doživotní vězení, píše agentura AP. Vynesení rozsudku je naplánováno na 4. května. Prokuratura už v srpnu označila Kellyho za sexuálního predátora.

Píše se na Deník.cz