Zahraničí

Neteř princezny Diany si vzala o 32 let staršího milionáře. V šatech zářila

Neteř princezny Diany si vzala o 32 let staršího milionáře. V šatech zářila
Zdroj: Profimedia

Lady Kitty Spencerová se o víkendu vdala. Jednatřicetiletá neteř princezny Diany si vzala milionáře Michaela Lewise (62). Honosný obřad se konal v Římě.

Velkolepá svatba se o víkendu konala v italském Římě. Nevěstou byla lady Kitty Spencerová a ženichem módní magnát Michael Lewis.

Otcem nevěsty je Charles Spencer, který je mladším bratrem zesnulé princezny Diany. Kitty je tak sestřenicí prince Williama a Harryho, ani jeden se ale svatby zřejmě nezúčastnil. Podle webu HelloMagazine se přitom účast Williama a jeho manželky Kate očekávala.  

Nevěsta na sobě ve svatební den měla speciálně navrženou róbu od italské značky Dolce&Gabbana, ve které nešla přehlédnout. Šaty byly ve stylu tradičních viktoriánských krajkových svatebních oděvů.

Právě pro značku Dolce&Gabbana Kitty v minulosti pracovala jako modelka. Za svou kariéru už ale zdobila módní přehlídky všech velkých návrhářských domů. 

Když se princezna Diana a princ Charles v roce 1995 rozvedli, rodiče Kitty se rozhodli přestěhovat do Jihoafrické republiky, aby unikli bulvárním novinářům. Kitty tak vyrostla v Kapském městě.

Související obsah

A právě z Jihoafrické republiky pochází i její novomanžel. Michael Lewis je módní magnát, a přestože je dokonce o šest let starší než jeho tchán Charles Spencer, tak jim to podle známých s Kitty klape a jsou spolu spokojení.

Princezna Diana by letos oslavila 60 let a její synové při té příležitosti odhalili její sochu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz