Domácí

Vražda v Českých Budějovicích: Žena měla zabít svou matku a malou dceru

Televizi Nova se podařilo zjistit nové informace k sobotní dvojnásobné vraždě v Českých Budějovicích. Zadrženou osobou by měla být žena, která údajně připravila o život svou matku a také svou malou dcerku. Policie k případu zatím mlčí, podrobnosti chce zveřejnit nejdříve v pondělí.

Byt zapečetěný policejními páskami. To je jediné, co sobotní tragickou událost na sídlišti Vltava v neděli připomínalo. Místní se z ní snaží vzpamatovat.

Tragédie se stala v sobotu dopoledne. V bytě přišli o život dva lidé. "Měli doma dceru, pravděpodobně dceru. S vnučkou, malou holčičkou," popsala jedna ze sousedek.

Právě malá dívka s babičkou by měly být podle informací televize Nova oběťmi. A podezřelou je matka holčičky.

Související obsah

Po podezřelé ženě začali policisté hned pátrat. Mimo jiné se pohybovali po sídlišti a ptali se lidí, jestli neviděli utíkat zakrvácenou ženu. Podle našich informací ji dopadli přibližně kilometr od místa neštěstí v Branišovském lese.

Policie v sobotu oznámila, že se čin stal a že zadržela podezřelou osobu. V neděli víc informací uvolnit nechtěla. "Počátkem příštího týdne zveřejníme další podrobnosti tohoto případu," uvedl mluvčí policie Milan Bajcura.

První hodiny po zadržení bývají ve znamení výslechu, pokud ho je dotyčný schopen. Do 48 hodin by se mělo rozhodnout o vazbě. Tedy možná už právě v pondělí Od začátku roku jde na jihu Čech o čtvrtou a pátou vraždu.

mb, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz