Zahraničí

Hlavní podezřelý Maddie neunesl, překvapili vyšetřovatelé! Mají novinky

Hlavní podezřelý Maddie neunesl, překvapili vyšetřovatelé! Mají novinky
Zdroj: Profimedia

Christian Brückner, hlavní podezřelý v případu ztracené Madeleine McCannové, zřejmě neměl s jejím zmizením nic společného, tvrdí tým televizních vyšetřovatelů vedený bývalým detektivem. Podle nich tomu nasvědčuje fakt, že se kriminalistům z Německa stále nepodařilo najít důkazy o jeho vině. Z nových svědectví navíc vyplývá, že měli dívku unést dva Rusové.

Ačkoliv se zapeklitým případem zmizení a údajné vraždy Madeleine McCannové může kriminalistům z Německa opět pomáhat i britská Metropolitní policie, důkazy k usvědčení hlavního podezřelého Christiana Brücknera stále chybí.

Podle týmu televizních vyšetřovatelů je přitom možné, že usvědčený pedofil nemá s případem dívky žádnou spojitost. Zajistili nové stopy, které naznačují, že v roce 2007 tříletou dívku z postele v Portugalsku unesli dva Rusové, informuje britský portál The Sun.

Související obsah

Sami kriminalisté, kteří loni v červnu začali o muži mluvit jako o hlavním podezřelém, neustále opakují, že "nemají nic konkrétního". Oproti tomu televizní tým vedený bývalým detektivem tvrdí, že má nové svědky.

K vyšetřování případu zmizelé Maddie vzniká i třídílný dokument, který by měl být ještě letos odvysílán.

Kriminalisté v Německu mají už přes rok hlavního podezřelého, stále však neshromáždili dostatek důkazů, aby ho dostali před soud. Christian Brückner je usvědčený pedofil, který je momentálně ve vězení za znásilnění americké turistky právě v Portugalsku. Po Algarve se pohyboval i v období, kdy se odtud ztratila Madeleine. 

Hlavního podezřelého mají kriminalisté už zhruba rok. Podívejte se na reportáž:

TN.cz

K tématu Zahraničí

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz