Zahraničí

Rodinná tragédie v Madunicích: Jozef se utopil, do žumpy spadl i 'tchán'

Chtěl vyřešit problém s nepříjemným zápachem, zaplavily ho ale splašky z celé ulice. Jozef (†33) se v žumpě u rodinného domu utopil, o život ale málem přišel i jeho budoucí tchán, který se ho snažil zachránit. Takové jsou smutné okolnosti nedělního neštěstí v obci Madunice, které prošetřuje slovenská policie.

Strážci zákona se snaží dál zjistit, co přesně předcházelo nedělní rodinné tragédii v obci Madunice. Jak zjistily tvnoviny.sk, vše začalo rozhodnutím jednoho z mužů vyřešit problém s nepříjemným zápachem, který ucítil v nedávno koupeném rodinném domě.

Jozef (†33) hledal příčinu v ucpané žumpě. Šachta je asi dva metry hluboká. Když se snažil potrubí pročistit, začalo se z roury valit obrovské množství vody. Bylo jí tolik, že Jozef zmizel pod hladinou.

Na pomoc mu přispěchal jeho budoucí tchán, i on se ale začal topit. Zoufalé volání příbuzných o pomoc uslyšel soused o několik domů dál. Statečný Juraj neváhal ani vteřinu a rychle běžel k místu neštěstí.

Související obsah

Z vody viděl trčet ruku 62letého Roberta. Vlezl do šachty a vytáhl ho nad hladinu. Jozefa už se ale zachránit nepodařilo. Okolnosti, za kterých k dramatické události došlo, prověřují policisté. Ti už začali k případu přistupovat jako k usmrcení.

Starší muž skončil v trnavské nemocnici. Jeho zdravotní stav je podle portálu tvnoviny.sk stabilizovaný a je mimo ohrožení života.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz