Zahraničí

Rodinná tragédie v Madunicích: Jozef se utopil, do žumpy spadl i 'tchán'

Chtěl vyřešit problém s nepříjemným zápachem, zaplavily ho ale splašky z celé ulice. Jozef (†33) se v žumpě u rodinného domu utopil, o život ale málem přišel i jeho budoucí tchán, který se ho snažil zachránit. Takové jsou smutné okolnosti nedělního neštěstí v obci Madunice, které prošetřuje slovenská policie.

Strážci zákona se snaží dál zjistit, co přesně předcházelo nedělní rodinné tragédii v obci Madunice. Jak zjistily tvnoviny.sk, vše začalo rozhodnutím jednoho z mužů vyřešit problém s nepříjemným zápachem, který ucítil v nedávno koupeném rodinném domě.

Jozef (†33) hledal příčinu v ucpané žumpě. Šachta je asi dva metry hluboká. Když se snažil potrubí pročistit, začalo se z roury valit obrovské množství vody. Bylo jí tolik, že Jozef zmizel pod hladinou.

Na pomoc mu přispěchal jeho budoucí tchán, i on se ale začal topit. Zoufalé volání příbuzných o pomoc uslyšel soused o několik domů dál. Statečný Juraj neváhal ani vteřinu a rychle běžel k místu neštěstí.

Související obsah

Z vody viděl trčet ruku 62letého Roberta. Vlezl do šachty a vytáhl ho nad hladinu. Jozefa už se ale zachránit nepodařilo. Okolnosti, za kterých k dramatické události došlo, prověřují policisté. Ti už začali k případu přistupovat jako k usmrcení.

Starší muž skončil v trnavské nemocnici. Jeho zdravotní stav je podle portálu tvnoviny.sk stabilizovaný a je mimo ohrožení života.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Krátká zpráva

Auto v Praze srazilo dva chodce. Jsou vážně zranění

Vážná nehoda se stala v sobotu v noci v pražských Holešovicích. Auto tam srazilo dva chodce. "40letý muž utrpěl velmi vážný úraz hlavy a mnohačetná poranění. Po resuscitaci jsme ho převezli do motolské nemocnice. 39letý muž utrpěl úraz nohou a hlavy. Při vědomí jsme ho transportovali do vinohradské nemocnice," informovali na twitteru záchranáři. Policisté nyní zjišťují, co se přesně stalo, a zda dvojice přecházela přes přechod. "Alkohol u řidiče osobního auta byl negativní," sdělila policie.

Píše se na Deník.cz