Zahraničí

Tragédie na Slovensku: Muž se utopil v žumpě, kterou prohlížel. Vše řeší policie

Tragédie na Slovensku: Muž se utopil v žumpě, kterou prohlížel. Vše řeší policie
Zdroj: Profimedia

Slovenští policisté od nedělního večera prošetřují neštěstí v obci Madunice, která leží severně od Bratislavy. Na dva muže se při zkoumání poruchy vylil obsah kanalizace. Jeden z nich nepřežil, druhého zachránili svědci.

Tragédie se stala v neděli večer v obci Madunice u Hlohovce. Policisté na místo přijeli po půl deváté.  

"Na dvoře rodinného domu se snažili dva muži prověřit poruchu na kanalizaci. Po vstupu do prázdné žumpy, přes kterou už vedlo potrubí, došlo k jeho poškození. Oba muže zalil obsah kanalizace," popsali okolnosti tragédie policisté. 

Související obsah

Jednoho muže (62) se podařilo rodině a sousedům rychle vytáhnout, jeho mladší společník už tolik štěstí neměl. "33letý muž na místě nešťastné události, i přes poskytnutí první pomoci, zemřel," dodali policisté. 

Ti už začali k případu přistupovat jako k usmrcení. Jestli ale padnou nějaké tresty, zatím není jasné. Veškeré okolnosti nadále prověřují.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Krátká zpráva

Kateřina Šimáčková zvolena soudkyní Evropského soudu pro lidská práva

Shromáždění Rady Evropy v úterý podle informací České justice zvolilo Kateřinu Šimáčkovou novou soudkyní Evropského soudu pro lidská práva (ESLP) za Českou republiku. Šimáčková se stane třetím soudcem ESLP za Českou republiku. Úřadu se ujme po Aleši Pejchalovi, kterému končí mandát 31. října.

Píše se na Deník.cz