Domácí

Známá česká filmařka měla nehodu! Její manžel popsal okolnosti

Známá česká filmařka měla nehodu! Její manžel popsal okolnosti
Zdroj: Facebook, Profimedia

Slavná dokumentaristka Helena Třeštíková měla autonehodu. Na facebooku o tom informoval její manžel Michael Třeštík, který přiložil i fotografii nabouraného auta a historku o tom, co přesně se stalo. Zkušená filmařka naštěstí vyvázla bez úhony.

Helena Třeštíková měla minulý pátek smůlu za volantem. Neodhadla vzdálenost a pravým předním bokem narazila do náklaďáku. Nic se jí nestalo, o její škodovce se to však říct nedá.

Dokumentaristka po bouračce volala svému manželovi, který vše popsal na facebooku. Třeštíková se ho snažila uklidnit, že se autu skoro nic nestalo. "A on tam stál velkej náklaďák, ale to si nedovedeš představit, jak byl velkej, a já si o něj škrábla blatník," citoval Michael Třeštík svou paní.

Když jí řekl, že poškrábaný blatník nebudou řešit, začala Třeštíková přiznávat barvu: "Jenže mi z toho kousek upad. (...) No. Nějaký plechy a to světýlko, co je vepředu."

Související obsah

Třeštíkovy sledující historka o škrábnutém blatníku náramně pobavila. Z fotky je totiž na první pohled jasné, že pravé přední světlo je zcela zničené, poškozená je rovněž kapota.

"Manželka nabourala auto. A má nějaké zranění? Zatím ne, zamkla se v koupelně," vtipkovala u příspěvku Dáša.

Třeštík přiznal, že za manželku rozbité auto vyřeší, nebude to ale úplně zadarmo. "My si nedáme nic zadarmo. Já řeším ženino nabouraný auto, ona ale musí vyřešit slimáka, co se mi neznámo jak dostal do patra do pokoje," uzavřel.

TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz