Domácí

Konec vztahu! Tomáš Třeštík oznámil rozchod s manželkou Radkou

Konec vztahu! Tomáš Třeštík oznámil rozchod s manželkou Radkou
Zdroj: Profimedia

Spisovatelka Radka Třeštíková a její manžel Tomáš už netvoří pár. Známý fotograf o rozchodu informoval v neděli na sociálních sítích. Vztah skončil po devíti letech manželství.

Už nějakou dobu se známí manželé spolu neukazovali na veřejnosti. Fotograf Tomáš Třeštík nyní objasnil důvod a nechal tak nahlédnout do svého soukromí. "Rád bych předešel případným nedorozuměním a množícím se spekulacím. Jak už si většina z vás asi stejně všimla, s Radkou už dlouhou dobu netvoříme pár,“ napsal Třeštík v příspěvku na facebooku.

 
Zároveň také vysvětlil, co za rozpadem dlouholetého vztahu stálo. "Jsme bohužel natolik rozdílní, že si další společnou partnerskou cestu životem v tuto chvíli prostě neumíme představit,“ objasnil.


Rozchod, který přišel po devíti letech manželství, měl však proběhnout poklidně. "Rozcházíme se v dobrém a bez velkých emocí, zůstáváme dál přáteli a samozřejmě milujícími rodiči našich bezva dětí,“ popsal Tomáš.


Pár má dvě děti, osmiletou dceru Elu a o dva roky mladšího syna Jonatána. Radka Třeštíková se do povědomí lidí dostala díky svým knihám, mezi nejznámější patří například Bábovky nebo Foukneš do pěny.

Související obsah


Tomáš Třeštík je zase známý fotograf a syn dokumentaristky Heleny Třeštíkové a architekta a spisovatele Michaela Třeštíka.

"Žádost o rozvod stáhneme a ještě si dáme šanci," shodují se Krajčovi. Připomeňte si otevřený rozhovor s tímto párem:


Sledujte zpravodajství TV Nova i na portálu VOYO, kde najdete přímé přenosy i záznamy Televizních novin.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz