Domácí

Hasič Jirka náhle zemřel, zdrcení kolegové rodině pomáhají sbírkou

Hasič Jirka náhle zemřel, zdrcení kolegové rodině pomáhají sbírkou
Zdroj: HZS Královéhradeckého kraje

Královéhradecké hasiče zasáhla před nedávnem tragická událost - nečekaně zemřel jejich dlouholetý kolega Jirka Vaniš. Ten byl hasičem dlouhých 21 let a jeho kolegové se tak rozhodli založit sbírku na pomoc jeho rodině.

"Před časem jsme se s velkým smutkem rozloučili s naším kolegou Jirkou Vanišem, který nás bohužel náhle opustil," popisují mužův nečekaný odchod jeho kolegové.

Jirka pracoval jako profesionální hasič více než 21 let. "Byl zkušeným hasičem s velkým srdcem a náš velký kamarád, který nikdy neváhal pomoci druhému i mimo službu," vzpomínají dále kolegové.

Související obsah

Hasiči se tak rozhodli, že teď je čas, aby pomohli oni. A to především těm, kteří byli pro Jirku ti nejdůležitější – jeho rodině. Rozhodli se proto založit sbírku. 

V případě, že máte zájem příspět na sbírku pro rodinu zemřelého hasiče, tak můžete na transparentním účtu: 6013157389/0800. A to do konce letošního listopadu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Přes náznak smíru vypálila KLDR další zkušební raketu

Severní Korea vypálila neupřesněnou střelu do moře směrem k Japonsku. Podle japonského ministerstva obrany šlo pravděpodobně o balistickou raketu. Stalo se tak tři dny poté, co vlivná sestra severokorejského diktátora Kim Jo-čong zmínila možnost obnovení rozhovorů s Jižní Koreou při zachování vzájemné úcty.

Krátká zpráva

Prezident Biden dostal třetí dávku covidové vakcíny

Prezident Spojených států Joe Biden obdržel třetí posilující dávku vakcíny Pfizer/BioNTech. Třetí dávku schválil minulý týden americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv pro lidi starší 65 let, zdravotníky či chronicky nemocné. Biden, jenž dostal druhou dávku v lednu, vyzval všechny Američany, kteří mají nárok, aby si třetí dávku nechali píchnout.

Krátká zpráva

Americký zpěvák R. Kelly je vinen ze sexuálního násilí, rozhodl soud

Soud v pondělí v New Yorku rozhodl o vině amerického zpěváka R. Kellyho v případu vydírání a sexuálního zneužívání mladých žen a nezletilých dívek. R. Kelly je známý především díky písni "I Believe I Can Fly". Slavnému umělci hrozí za jeho činy desítky let za mřížemi, dokonce až doživotní vězení, píše agentura AP. Vynesení rozsudku je naplánováno na 4. května. Prokuratura už v srpnu označila Kellyho za sexuálního predátora.

Píše se na Deník.cz