Domácí

Tragická nehoda u Znojma: Po srážce kamionu s autem zemřeli dva lidé

Ve středu dopoledne zemřeli dva lidé při nehodě osobního automobilu a kamionu u Lechovic na Znojemsku. Podle prvotních zpráv z místa nedal senior kamionu přednost, o život přišel on i jeho spolujezdkyně.

Policisté i záchranáři vyjeli k vážné dopravní nehodě u Lechovic na Znojemsku, při které zemřeli dva senioři, muž (85) a žena (81), jedoucí v osobním automobilu.

"Naši operátoři na místo vyslali leteckou službu a také pozemní lékařskou a záchranářskou posádku, ale bohužel dva lidé zemřeli ještě před přijezdem zdravotníků. Utrpěli devastující zranění neslučitelná se životem, už jsme pro ně nemohli nic udělat," sdělila mluvčí záchranářů Michaela Bothová.

Související obsah

Okolnostmi nehody se zabývají policisté. Vyšetřování naznačuje, že řidič peugeotu přijíždějící z vedlejší silnice nedal přednost kamionu. 

Silnice 53 musela být uzavřena. "Dopravně je to bez větších komplikací, je to na výjezdu na obchvat na Lechovice," sdělil policejní mluvčí Bohumil Malášek po poledni s tím, že řidiči využívají náhradní trasu právě přes zmiňovanou obec.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Auto v Praze srazilo dva chodce. Jsou vážně zranění

Vážná nehoda se stala v sobotu v noci v pražských Holešovicích. Auto tam srazilo dva chodce. "40letý muž utrpěl velmi vážný úraz hlavy a mnohačetná poranění. Po resuscitaci jsme ho převezli do motolské nemocnice. 39letý muž utrpěl úraz nohou a hlavy. Při vědomí jsme ho transportovali do vinohradské nemocnice," informovali na twitteru záchranáři. Policisté nyní zjišťují, co se přesně stalo, a zda dvojice přecházela přes přechod. "Alkohol u řidiče osobního auta byl negativní," sdělila policie.

Píše se na Deník.cz