Domácí

Tragická nehoda u Znojma: Po srážce kamionu s autem zemřeli dva lidé

Ve středu dopoledne zemřeli dva lidé při nehodě osobního automobilu a kamionu u Lechovic na Znojemsku. Podle prvotních zpráv z místa nedal senior kamionu přednost, o život přišel on i jeho spolujezdkyně.

Policisté i záchranáři vyjeli k vážné dopravní nehodě u Lechovic na Znojemsku, při které zemřeli dva senioři, muž (85) a žena (81), jedoucí v osobním automobilu.

"Naši operátoři na místo vyslali leteckou službu a také pozemní lékařskou a záchranářskou posádku, ale bohužel dva lidé zemřeli ještě před přijezdem zdravotníků. Utrpěli devastující zranění neslučitelná se životem, už jsme pro ně nemohli nic udělat," sdělila mluvčí záchranářů Michaela Bothová.

Související obsah

Okolnostmi nehody se zabývají policisté. Vyšetřování naznačuje, že řidič peugeotu přijíždějící z vedlejší silnice nedal přednost kamionu. 

Silnice 53 musela být uzavřena. "Dopravně je to bez větších komplikací, je to na výjezdu na obchvat na Lechovice," sdělil policejní mluvčí Bohumil Malášek po poledni s tím, že řidiči využívají náhradní trasu právě přes zmiňovanou obec.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz