Domácí

Pátrání po Lukášovi skončilo tragicky. Našli ho mrtvého

Pátrání po Lukášovi skončilo tragicky. Našli ho mrtvého
Zdroj: Policie ČR

Pohřešovaný Lukáš S. z Jesenicka je po smrti, policisté našli po měsíci jeho tělo. Před svým odchodem napsal, že se jde zabít. Nepomohla ani obří pátrací akce. Když mladík zmizel, hledali ho psovodi, potápeči, helikoptéra s termovizí i desítky dobrovolníků.

Naděje rodiny se bohužel rozplynuly, 26letý Lukáš S. z Jesenicka zemřel. Z domu odešel v pondělí 5. července a potom už o sobě nedal nikomu vědět. "Mladý muž byl bohužel během včerejšího dne nalezen bez známek života," informovala policejní mluvčí Tereza Neubauerová.

Po jeho zmizení do akce okamžitě vyrazila helikoptéra s termovizí, mladíka se snažili najít psovodi nebo potápěči. Lukáš totiž bratrovi napsal, že se chce zabít.

"Bratrovi ve večerních hodinách napsal SMS, že se loučí se životem a odešel neznámo kam. Policisté povolali do pátrací akce všechny síly i prostředky," řekla tehdy Neubauerová.

Související obsah

Později se do pátrání zapojily také desítky dobrovolníků, přidala se i horská služba, ani to však naneštěstí nepomohlo.

Zatím není jasné, jak mladík zemřel. "Kolegové provádějí standardní úkony, které se provádí vždy při úmrtí. Je nařízená soudní pitva. Prověřujeme všechny okolnosti mladíkova úmrtí," řekla TN.cz Neubauerová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz