Zahraničí

Meghan běsní kvůli otci. Na výhrůžky žalobou chystá tvrdou odpověď

Meghan běsní kvůli otci. Na výhrůžky žalobou chystá tvrdou odpověď
Zdroj: Profimedia

Meghan Markleová nemá chvíli klidu. Když se zrovna nehádá s Kate a Williamem, starosti jí přidělává otec Thomas Markle. Vadí mu, že se nemůže vídat s vnoučaty, a dokonce připravuje žalobu. Podle znalkyně královské rodiny přijde od Meghan a prince Harryho rázný protiútok.

Vztahy mezi vévodkyní Meghan a jejím otcem Thomasem jsou dlouhodobě na bodu mrazu. Rozhádaní jsou natolik, že ještě nikdy neviděl svá vnoučata. Archiemu jsou přitom už dva roky, Lilibet se narodila letos v červnu.

Markle se dosud nesetkal ani s princem Harrym. Slavné dvojici od začátku roku různě vyhrožuje. Před týdnem ale nejspíš zašel až příliš daleko. Pokud konečně nepozná vnuka a vnučku, má v plánu Harryho a Meghan zažalovat. 

Podle znalkyně královské rodiny Tiny Wilsonové si tím spíš uškodí, než pomůže. Řekla to portálu The Sun.

Související obsah

"Pokud se Thomas Markle skutečně obrátí na kalifornský soud s tím, co předeslal, reakce Harryho a Meghan bude velice ostrá a v případném sporu proti nim nebude mít šanci," domnívá se Wilsonová.

Meghanin otec navíc přes média oslovil i královnu Alžbětu II. Požádal ji, aby umožnila křest malé Lilibet. "Ani tohle mu vévoda a vévodkyně ze Sussexu nedarují. Vzkazovat něco takového královně v novinách je nepřípustné," dodala.

Nejedná se o jediný spor, který Meghan a Harry vedou. Nejlépe na tom nejsou ani s rodinou v Británii. Když se loni rozhodli monarchii opustit, většina z příbuzných nad nimi zlomila hůl.

Harry přirovnal Meghan k lady Dianě. Vévodkyni šlo prý o život:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz