Zahraničí

Legendární zpěvák měl vážnou nehodu. Jeho auto lehlo popelem

Hororovými okamžiky si prošel Thomas Anders z legendární skupiny Modern Talking. Jeho luxusní teréňák při jízdě náhle vzplál a zpěvák jen o vlásek unikl smrti. Ve voze byl i jeho 19letý syn Alexander.

Slavný německý zpěvák Thomas Anders, který se svým parťákem Dieterem Bohlenem z Modern Talking patřil v 80. letech k největším lamačům dívčích srdcí, má za sebou vážnou nehodu. Chybělo málo a mohl být po smrti.

Poslední dny tráví s rodinou na španělské Ibize. Při jízdě po ostrově ale jeho luxusní SUV náhle zachvátily plameny. Ve voze byl i jeho 19letý syn. Šlo o vteřiny, ale naštěstí se z auta dostali včas.

"Pořád jsme tak trošku v šoku, ale v první řadě to nejdůležitější – jsme v pořádku a bez jakýchkoliv zranění," informoval ve čtvrtek Thomas svoje fanoušky o nehodě na instagramu. Na dovolené je s nimi i jeho manželka Claudia Hessová.

Související obsah

Z vozu začal nejprve stoupat hustý dým. "Uvnitř auta byl cítit nepříjemný zápach a plynový pedál přestal fungovat. Autem jsme sjeli z cesty a co nejrychleji ho opustili. V průběhu pár minut bylo celé v plamenech a my jsme se v podstatě mohli jen bezmocně dívat," pokračoval zpěvák.

Na místo přispěchali policisté i hasiči, kterým se požár povedlo rychle zlikvidovat. Tímto autem už se ale Anders neprojede.

Skupina Modern Talking ovládala hitparády v 80. letech. Písničky byly populární i mezi mladými v tehdejším Československu. Mezi nejslavnější patří Cheri Cheri Lady, You're My Heart, You're My Soul, Brother Louie nebo Geronimo's Cadillac.

Připomeňte si jeden z největších hitů Modern Talking Cheri Cheri Lady:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Krátká zpráva

Zatčený katalánský expremiér Puigdemont opustil vězení

Italská policie v pátek zatkla na Sardinii bývalého šéfa katalánské vlády Carlese Puigdemonta. Po několikahodinovém zadržení byl však propuštěn. Puidgemont ve čtvrtek cestoval z Bruselu do Alghera kvůli návštěvě kulturní události a na setkání s regionálním lídrem a ombudsmanem Sardinie. Když dorazil na letiště ve městě Alghero, zastavila ho pohraniční policie, píše agentura AP. Italský soud bude nyní rozhodovat, zda jej vydá do Španělska. Tam čelí obvinění za pobuřování a za zorganizování nezákonného referenda o nezávislosti Katalánska v roce 2017.

Píše se na Deník.cz