Zahraničí

Meghan oslaví 40. narozeniny. Na večírek mají dorazit i dvě celebrity

Meghan oslaví 40. narozeniny. Na večírek mají dorazit i dvě celebrity
Zdroj: Profimedia

Vévodkyně Meghan tento týden oslaví 40. narozeniny. Velkou oslavu kulatin ale prý neplánuje. Na soukromý večírek, který se zřejmě uskuteční v jejím domě v Kalifornii, dorazí okolo 60 lidí. Kromě nejbližších přátel a rodiny se na seznamu hostů zřejmě objevila i jména dvou amerických celebrit.

Vévodkyni Meghan čeká ve středu 4. srpna velký den. Ačkoliv sama neprozradila, jak plánuje oslavit své 40. narozeniny, podle zdroje britského deníku Mirror bude mít zřejmě menší soukromou oslavu. Tedy alespoň na poměry královské rodiny.

Manželka prince Harryho si údajně najala plánovače večírků Colina Cowieho, kterého jí měla doporučit její přítelkyně a slavná moderátorka Oprah Winfreyová. Cowie v minulosti pořádal párty pro takové celebrity, jako je například Jennifer Anistonová, Tom Cruise nebo Kim Kardashianová.

Očekává se, že oslava proběhne v sídle Harryho a Meghan v Santa Barbaře v Kalifornii, kam se přestěhovali po odstřižení od královské rodiny. Na očích veřejnosti ji patrně vévoda s vévodkyní nebudou chtít pořádat. "Meghan chce menší setkání. Je pozváno asi 65 lidí, včetně jejích nejbližších přátel a rodiny," uvedl zdroj.

Související obsah

Na seznamu hostů by podle expertky na královskou rodinu Ingrid Sewardové měly být i dvě televizní osobnosti, a to novinářka a moderátorka Gayle Kingová a již zmíněná Oprah Winfreyová.

Princ Harry měl údajně své manželce objednat dort z místní pekárny Posies & Sugar, která vyrábí jednoduché dorty s květinovým zdobením. Na hosty patrně čekají švédské stoly s potravinami z místních podniků.

A protože Kalifornie zmírnila protiepidemická opatření, večírek by neměl porušit žádná pravidla. O tom, kteří členové královské rodiny se zúčastní oslavy, zatím žádné informace nejsou.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz