Domácí

Hrozivá nehoda českého tenisty. S ženou a dětmi vyletěl z dálnice

Jeden z nejslavnějších českých tenistů Jiří Veselý měl v neděli dopoledne děsivou nehodu. Ztratil kontrolu nad svým BMW, vyletěl z dálnice D4 a narazil do stromu. Mluvčí daviscupového týmu Karel Tejkal potvrdil TN.cz, že v autě seděla i Veselého manželka Denisa i s dvouletou dcerkou Sofií a tříměsíčním synem Patrikem.

Nehoda se stala na dálnici D4 ve směru na Prahu u obce Dlouhá Lhota na Příbramsku. Jako první o ní informoval portál Příbram.cz. Veselý podle policie pravděpodobně nepřizpůsobil rychlost mokré vozovce a ztratil nad svým BMW kontrolu.

"K nehodě na 37. kilometru dálnice D4 vyjížděly dnes před 10. hodinou dopoledne všechny složky záchranného systému. Řidič dostal s vozem smyk a narazil do stromu. Ve voze s ním cestovala 25letá spolujezdkyně a dvě děti," řekla TN.cz mluvčí středočeských policistů Michaela Richterová.

Veselý má s manželkou Denisou dvouletou dceru Sofii a tříměsíčního syna Patrika.

Související obsah

"Pan Veselý seděl za volantem a byl v autě s celou svojí rodinou. Poryv větru ho náhle vychýlil z jízdní dráhy," potvrdil mluvčí českého daviscupového týmu Karel Tejkal. "Bohudík všichni vyvázli bez vážnějších zranění. To je samozřejmě nejdůležitější," doplnil.

Dechová zkouška vyšla Veselému negativně. "Všechny osoby byly převezeny do příbramské nemocnice. U dospělých se jednalo o zranění lehčího charakteru, u dětí šlo o převoz z preventivních důvodů," uzavřela Richterová.

Přesnými okolnostmi nehody se budou policisté ještě zabývat.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

USA uvolní zákaz cestování občanům z EU a Velké Británie

Spojené státy americké uvolní od listopadu zákaz cestování do země občanům z Evropské unie a Velké Británie. Uvolnění se však bude týkat pouze plně očkovaných cestujících, informují Financial Times.

Krátká zpráva

Kvůli těžbě v dolu Turow zaplatí Poláci 500 tisíc eur denně

Polsko bude muset kvůli Turowu platit penále 500 tisíc eur denně. Soudní dvůr EU tak vyhověl české stížnosti. Hnědouhelný důl, který měla polská vláda podle EU dávno zavřít, stále funguje kousek od českých hranic. Polská strana nerespektovala předběžné rozhodnutí o přerušení těžby z května. Vyplývá to z tiskové zprávy soudu.

Píše se na Deník.cz