Zahraničí

Číňana trápila zácpa. Lékaři byli v šoku, když zjistili, co si vložil do těla

Číňana trápila zácpa. Lékaři byli v šoku, když zjistili, co si vložil do těla
Zdroj: TV Nova

Velice netradičně se rozhodl muž z Číny léčit své potíže se zácpou. Rozhodl se využít starou lidovou pověru a do těla si vložil 20 centimetrů dlouhého úhoře. Jeho stav se ovšem naopak zhoršil a muž skončil v nemocnici.

V šoku zůstali lékaři ve městě Xinghua na východě Číny. Do nemocnice totiž dorazil muž, který měl v sobě 20 centimetrů dlouhého úhoře.

Neuvěřitelný příběh začal 20. července, kdy muž už nemohl vydržet zácpu, která ho trápila. Podle webu Global Times se muž doslechl o starém lidovém zvyku, který tvrdí, že úhoř na zácpu pomáhá.

Související obsah

Pověra ovšem buď nefunguje, nebo si muž vybral špatného úhoře. Ten jeho totiž místo toho, aby v konečníku vyléčil zácpu, vyrazil do tlustého střeva a následně se muži zakousl do břicha.

Číňan kvůli tomu trpěl nesnesitelnými bolestmi, ale k lékaři se styděl. Nakonec ale do nemocnice dorazil, což mu podle doktorů zachránilo život.

Související obsah

Muž se okamžitě podrobil operaci. Během zákroku lékaři překvapivě zjistili, že úhoř stále žije. 

V Číně se podobné příběhy občas stávají. V červnu 2020 se stejně rozhodl zácpu léčit i 50letý muž z jihu Číny. Do těla si vložil dokonce 40 centimetrů dlouhého úhoře. 

Čínani úhoře milují. Gangy pytláků je loví ve velkém:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz