Zácpa

Potřeboval se zbavit zácpy, léčba úhořem ale nezabrala!

Potřeboval se zbavit zácpy, léčba úhořem ale nezabrala!
Zdroj: Profimedia

Máte zácpu nebo průjem? Pak vám kamarádi a známí jistě rádi dají spoustu zaručených rad, jak činnost střev srovnat. Devětačtyřicetiletý muž ovšem zjistil, že strkat si do těla živá zvířata není cesta k vyléčení, ale spíš na hřbitov.

Tím nejhorším možným způsobem to zjistil dělník z Číny, kterého média identifikují jako pana Liu. Ten se od kamaráda dozvěděl, že zácpu vyléčí tím, že si do konečníku strčí úhoře a dovolí zvířeti, aby vplulo do jeho těla.


Jenže tahle lidová léčba měla úplně jiný efekt, protože Liu skončil v nemocnici poté, co ho týden bolelo břicho. A lékaři jen nevěřícně zírali, když v mužově žaludku objevili nejen natrávenou potravu, ale také výkaly a právě úhoře, který měřil přibližně půl metru.


Podle televize Guangdong Liu za lékaři poprvé zašel, když jeho potíže se zácpou začaly. Lékaři mu řekli, že má zablokovaná střeva a že bude nejlepší, když zůstane v nemocnici kvůli léčbě problému.


Související obsah


To ovšem Liu odmítl a raději se spolehnul na babskou radu, podle které dokáže překážku v trávicím ústrojí spolehlivě zlikvidovat živý úhoř.


Lékaři, kteří pana Liu operovali a vytáhli mu úhoře ze žaludku, se nechali slyšet, že je štěstí, že Číňan do nemocnice přišel poměrně záhy poté, co bolesti břicha začaly. Jinak by prý následky mohly být mnohem horší.

ČTĚTE TAKÉ:

Zácpa: co pomůže, když tělo nemůže
Neuvěřitelné hračky pro ženské potěšení! Po čem všem sáhneme?

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz