Krimi

Honička v Brně: Policie podezřívá zdrogovaného řidiče z vraždy!

Policisté doplnili další informaci k divoké sobotní honičce v Brně a okolí. Řidič, který měl v autobazaru ukrást jeep, je podezřelý z napadení dvou lidí, z nichž jeden zemřel. Zemřelý muž má být synem známé televizní reportérky.

Do sobotní honičky v Brně, kdy policii ujížděl zdrogovaný 29letý muž, se zapojilo několik policejních hlídek a vrtulník. Řidič prchající v jeepu, který měl ukrást, ujížděl přes celé Brno a také po okolních městech a obcích, dopadli jej v Křenovicích. Více informací si přečtěte v tomto článku na TN.cz.


Policie nyní uvolnila další informace k honičce. Muž měl v sobotu večer napadnout pracovníka jednoho z brněnských autobazarů a ukrást tam auto značky Jeep. Policie po něm začala okamžitě pátrat a objevila jej v Židenicích. Jeep se řítil brněnskými ulicemi vysokou rychlostí.

Související obsah


Po zadržení řidiče policisté zjistili, že ještě před konfliktem v autobazaru měl zadržený napadnout dalšího muže v Brně-Slatině. "Ten byl nalezen na místě činu bez známek života, věc prověřujeme jako zvlášť závažný zločin vraždy," uvedl mluvčí policie Pavel Šváb. Podle výsledků testů byl zadržený zdrogovaný.


Poslechněte si vyjádření policie k sobotní honičce:


Portál Blesk.cz dále uvedl, že mrtvému muži bylo 27 let a mělo se jednat o syna známé televizní reportérky. Při napadení měl útočník použít kladivo a tělo v autě poté zapálit.
 

Podívejte se na záznam ze sobotní honičky:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Diplomatický bojkot zimní olympiády v Pekingu podpoří i Kanada

Kanada se připojí ke Spojeným státům, Velké Británii a Austrálii v diplomatickém bojkotu zimních olympijských her v Pekingu, řekl ve středu kanadský premiér Justin Trudeau. Oznámení přišlo poté, co Bílý dům spolu s australskou a britskou vládou potvrdily diplomatický bojkot zimních her v únoru na protest proti porušování lidských práv v Číně. Čína slíbila, že bude reagovat "pevnými protiopatření".

Krátká zpráva

Piráti a STAN podali ústavní stížnost kvůli přepočtu hlasů z voleb

Koalice Pirátů a Starostů podala stížnost k Ústavnímu soudu kvůli přepočtu hlasů v říjnových sněmovních volbách. Nejvyšší správní soud jejich stížnost zamítl. Pokud by uspěli, mohli by mít o jednoho poslance víc. Státní volební komise podle koalice špatně přepočítala hlasy v takzvaném druhém skrutiniu. Podle šéfa STAN Víta Rakušana je nepochopitelné, že druhé ANO, které ztratilo na vítěze voleb 40.000 hlasů, získalo o jeden mandát víc než vítěz voleb.

Píše se na Deník.cz