Krimi

Po konfliktu s městskou policií zemřel 24letý mladík z Příbramska

Kriminalisté prověřují okolnosti smrti mladého muže, který zemřel po zákroku strážníků městské policie. Případ se stal v neděli v Březnici na Příbramsku. 24letý muž o den později zemřel v nemocnici. Kriminalisté čin prověřují jako podezření z usmrcení z nedbalosti.

Smrt 24letého muže prověřují kriminalisté Územního odboru z Příbrami. Mladíkově smrti předcházela fyzická potyčka čtyř lidí v obci Březnice.

V neděli 1. srpna kolem druhé hodiny v noci proto na místo dorazila městská policie, která musela použít i donucovací prostředek.

"Po předchozí fyzické potyčce mezi čtyřmi osobami a následném zákroku strážníků městské policie, při kterém byl použit donucovací prostředek - slzotvorný prostředek, upadl 24letý muž do bezvědomí," uvedla mluvčí policie Vlasta Suchánková.

Související obsah

Zraněného muže následně převezla záchranná služba Středočeského kraje do nemocnice v Praze. V pondělí ale mladík v nemocnici zemřel.

"Kriminalisté již v minulých dnech zahájili v dané věci úkony trestního řízení pro podezření z těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti. Vzhledem k tomu, že mladý muž zemřel, byl případ překvalifikován na podezření z usmrcení z nedbalosti," dodala Suchánková.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události

Krátká zpráva

Americký zpěvák R. Kelly je vinen ze sexuálního násilí, rozhodl soud

Soud v pondělí v New Yorku rozhodl o vině amerického zpěváka R. Kellyho v případu vydírání a sexuálního zneužívání mladých žen a nezletilých dívek. R. Kelly je známý především díky písni "I Believe I Can Fly". Slavnému umělci hrozí za jeho činy desítky let za mřížemi, dokonce až doživotní vězení, píše agentura AP. Vynesení rozsudku je naplánováno na 4. května. Prokuratura už v srpnu označila Kellyho za sexuálního predátora.

Píše se na Deník.cz