Zahraničí

Soused Kate a Williama zatčen! Kradl z domu prádlo i sexuální hračky

Soused Kate a Williama zatčen! Kradl z domu prádlo i sexuální hračky
Zdroj: Profimedia

Soud poslal na dva roky za mříže třicetiletého muže, který kradl spodní prádlo a sexuální hračky z domu ve Wiggenhall St German. Případu se dostalo velké mediální pozornosti nejen pro jeho zvláštní povahu, ale také pro to, že Joseph Melhado žije na stejném místě, kde má sídlo princ William a vévodkyně Kate.

Muž ze stejné vesnice v Norfolku, kde má sídlo princ William a Kate, skončil za krádež spodního prádla a sexuálních hraček ve vězení.

Joseph Melhado z Anmeru byl odsouzen na dva roky vězení za vloupání ve Wiggenhall St German. Melhado se také přiznal ke druhému vloupání v září loňského roku. Oběti musí zaplatit 149 liber (přes čtyři tisíce korun) jako odškodnění. 

Související obsah

Sám advokát odsouzeného muže Nicholas Bleaney připustil, že případ byl "velmi neobvyklý". Jeho slova ocitoval portál Eastern Daily Press.

Venkovský dům Anmer Hall dostali princ William a vévodkyně Kate jako svatební dar od královny. Rodina zde tráví mnoho času. Právě tato rezidence se často objevuje na vánočních pohlednicích královského páru.

William a Kate příliš často soukromé fotky a videa nezveřejňují. Není tak divu, že fanoušci byli nadšení i z "obyčejných" záběrů z rodinného výletu (2019):

 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Krátká zpráva

Zeman podepsal vyloučení Ruska a Číny z dostavby Dukovan

Prezident Miloš Zeman v pondělí podepsal zákon o nízkouhlíkové dohodě, který z dostavby jaderné elektrárny Dukovany vyřazuje firmy z Ruska a Číny. Zákon umožňuje využití technologií pouze od dodavatelů ze států, které přistoupily k mezinárodní dohodě o vládních zakázkách z roku 1996.

Píše se na Deník.cz