Zahraničí

Bill Gates se po 27 letech rozvedl! Tajemství se odhalit nepodařilo

Manželství zakladatele Microsoftu Billa Gatese a jeho ženy Melindy je po 27 letech u konce. Pár je oficiálně rozvedený. Přestože jsou některé dokumenty o rozchodu tajné, média se snaží dopátrat, jak si partneři rozdělili majetek v astronomické výši tří bilionů korun.

Jeden z nejdražších rozvodů světa bude pravděpodobně navždy zahalovat tajemství. U soudu ve státě Washington se na stole objevila složka "nezaloženo do soudního spisu" a právě v ní měly být uchovány detailní informace o rozdělení majetku dnes už rozvedených Gatesových.

Pár neměl uzavřenou předmanželskou smlouvu a tak se spekuluje, že mohla Melinda Frenchová Gatesová dostat polovinu celkového jmění. Už v květnu, kdy se první zprávy o rozvodu objevily, přistálo na jejím účtu několik miliard dolarů. Časopis Forbes hodnotu jejího majetku před finálním završením rozvodu vyčíslil na 68 miliard korun.

Související obsah


 

Manžele naplňovala pomoc méně šťastným. Společně založili největší soukromou nadaci na světě a pracovat pro ni chtějí oba i nadále.

"Stále sdílíme víru v naši misi a v práci pro nadaci budeme pokračovat. Nevěříme už ale, že se můžeme společně rozvíjet v další fázi našeho života jako pár," stojí v oficiálním vyjádření.

S jistotou vědí média o rozvodu v podstatě jen dvě věci, že si Melinda i Bill nechají stejná příjmení a že nemuseli řešit péči o děti. Všem třem potomkům je už přes 18 let.

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz