Domácí

Jak zjistíte, že si vás někdo z kontaktů zablokoval? WhatsApp poskytl návod

Oblíbená komunikační aplikace WhatsApp umožňuje blokování uživatelů, které ale probíhá bez upozornění druhé strany. Zjistit, jestli danou osobu kontaktujete zbytečně, tak není snadné. Pomoci vám ale mohou jasné indicie.

Snažíte se na WhatsAppu spojit s jedním ze svých kontaktů, ale stále bezúspěšně. Člověka to donutí zamyslet se nad tím, jestli nemůžete být na seznamu blokovaných uživatelů.

Ačkoliv aplikace na tuto variantu sama neupozorní, existuje hned několik indikátorů, které vám mohou udělat jasno. Upozornil na ně portál mobilmania.cz, najdete je ale i přímo v centru nápovědy WhatsAppu. 

Související obsah

1) V okně chatu již nevidíte, kdy se kontakt naposledy přihlásil? Pak je možné, že jste opravdu na seznamu blokovaných kontaktů. Uživatelé mají sice možnost tuto informaci skrýt, pokud ale sedí i následující body, opravdu zpozorněte. 

2) Druhou indicií může být to, že nevidíte profilovou fotku.

3) Všechny zprávy odeslané kontaktu, který vás zablokoval, se budou vždy zobrazovat jen s jednou fajfkou (zpráva odeslána), nikdy se ale neobjeví druhé zaškrtnutí (doručená zpráva).

4) Jakékoli hovory, které se pokusíte uskutečnit, neprojdou. S druhou stranou se nespojíte.

Pokud u kontaktu vidíte všechny výše uvedené indikátory, pak to opravdu může znamenat, že vás uživatel blokuje. WhatsApp ale v rámci zajištění soukromí upozorňuje, že stále existují i jiné varianty. 

Jak na WhatsApp zablokovat kontakt? 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zemřel bývalý senátor a prezidentský kandidát Bob Dole

Ve věku 98 let zemřel bývalý republikánský senátor a prezidentský kandidát Bob Dole. Poprvé byl zvolen do Kongresu v roce 1960 a sloužil ve Sněmovně reprezentantů USA až do roku 1969. Poté se přesunul do Senátu, kde zastupoval Kansas téměř tři desetiletí. Ve své kariéře třikrát kandidoval na prezidenta, na třetí pokus vyhrál republikánskou nominaci, ale v roce 1996 prohrál volby s Billem Clintonem.

Píše se na Deník.cz