Výměna manželek

Jarka prozradila radostnou novinku! Jak se má rodina z Výměny dnes?

Jarka prozradila radostnou novinku! Jak se má rodina z Výměny dnes?
Zdroj: TV Nova

Křik, slzy a domácí násilí. Ve středečním reprízovaném dílu Výměny manželek nebyla nouze o rozvířené emoce. Výměna dokonce byla předčasně ukončena, protože se Jarka vyměněného agresivního manžela bála. Jak nyní žije Jarka a jak na Výměnu vzpomíná?

Na jedné straně se diváci mohli seznámit s rodinou z Liberce, s Týnou (25), jejím synem Marečkem (6) a přítelem Pavlem (30). S nápadem na Výměnu přišla Týna, protože se pár hádal kvůli penězům, práci i žárlivosti. Později ve Výměně vyšlo najevo, že ji i fyzicky napadal.

Na druhé straně diváci sledovali o něco početnější rodinu žijící ve vesnici nedaleko Plzně. Skládá se z Jarky (34), Martina (40), Ester (15), Járy (13), Jany (9) a Honzy (10 měsíců). Přihlášku podaly děti, rodiče se totiž pořád hádali. Jarce vadilo, že manžel tráví všechen čas v práci a nevěnuje se rodině.

Související obsah

Manželé Jarka a Martin se původně rozvedli, po rozvodu se jim narodilo čtvrté dítě, a tak se k sobě vrátili. Jenže to nefungovalo tak, jak by si představovali. Výměna jim ale zřejmě změnila pohled na vztah, protože se znovu vzali. "Loni jsme se vzali, v úterý to oznámil, v sobotu jsme se brali," popsala "rychlosvatbu" Jarka. Co dalšího prozradila o jejich životě, zjistíte ve videu na Nova Plus.

Jarka to v náhradní rodině neměla vůbec jednoduché. Musela si poradit s výbušným Pavlem, který zpočátku působil jako pohodář. "Zezačátku mi nepřišlo, že by byl tak hrozný, jak Týna v manuálu psala, pak to všechno vypadlo z malého Marečka," naráží Jarka na to, že Pavel Týně fyzicky ubližoval. 

Související obsah

Jarka si od Výměny slibovala, že nebude na děti tolik křičet a přála si, aby se děti více zapojovaly do domácnosti. "Dcera hlídá malého, když jsem v práci nebo udělá všechno, co se týče domácnosti. Jinak všechno dobré, jen malý zlobí," popisuje Jarka, jak to u ní nyní chodí.

Zatímco Jana si zkušenost z náhradní rodiny pochvalovala, Jarka na tento zážitek jen tak nezapomene. Výměnu ukončila předčasně, protože se bála Pavla, který na ni křičel. Jarka doufá, že Týna, která se na konci výměny s Pavlem rozešla, se k němu už nevrátila.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Výměna manželek

Důležité Události

Krátká zpráva

EMA schválila třetí dávku vakcíny od Moderny

Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA) schválila podávání třetí dávky vakcíny proti covidu-19 od firmy Moderna. Posilovací dávka vakcíny může být aplikována lidem starším 18 let půl roku od naočkování druhou dávkou, oznámila EMA v pondělí.

Krátká zpráva

Hamáček skončil v čele ČSSD, nahradit jej chce Maláčová

Po neúspěšných volbách do Poslanecké sněmovny rezignoval ministr vnitra Jan Hamáček na post předsedy ČSSD. Své odstoupení oznámil na pondělním zasedání předsednictva strany. Nahradit by jej mohla ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová. Ta uvedla na twitteru, že bude kandidovat na post předsedkyně strany.

Píše se na Deník.cz