Domácí

Výměna dětí: Stropnický s partnerem mají na zámku milou návštěvu

Výměna dětí: Stropnický s partnerem mají na zámku milou návštěvu
Zdroj: TV Nova

Ve Výměně manželek většinou mezi rodinami panuje napětí a časté jsou i hádky. V díle, ve kterém se objevil politik Matěj Stropnický a jeho partner, herec Daniel Krejčík, tomu ale tak nebylo. Obě rodiny si tak moc porozuměly, že děti z druhé rodiny dokonce u partnerů na zámků tráví léto.

Stropnický a Krejčík se nedávno zúčastnili pořadu Výměna manželek. Krejčík se v náhradní rodině staral celkem o šest dětí, se kterými si vybudoval moc hezký vztah. Slíbil jim také, že za ním můžou přijet na zámek. A svůj slib dodržel. Právě v těchto dnech tak děti z druhé rodiny tráví léto na zámku.

Fotografií s dětmi se na Instagramu pochlubil Daniel Krejčík. "Výměna dětí. Moje náhradní holčičky z Výměny na prázdninách na zámku. A furt jsou stejně úžasné," napsal Krejčík ke snímku.

S dětmi tráví čas nejen na zámku, ale vyráží také na zmrzlinu nebo na hřiště. Kromě 14leté Martiny, 10leté Šárky a 7leté Adélky mají s sebou také ani ne ročního Josífka.

Související obsah

Krejčík ve Výměně promluvil také o tom, že by jednou chtěl mít své děti. Na pořad se tehdy dívala také 9letá Emma z dětského domova, která Krejčíkovi poslala email. "Říkal si, že bys chtěl mít děti, ale že to nejde. Já bych k vám klidně šla, protože jsi se mi moc líbil. Já mám ráda koně, psy, papoušky, ale možná i divadlo. Ale to nevím, protože jsem tam ještě nikdy nebyla," napsala malá Emma na úvod. Celý dopis si můžete přečíst v tomto článku.

Matěj Stropnický je bývalý předseda Strany zelených. Momentálně působí jako poradce ministryně práce Jany Maláčové (ČSSD). V říjnových volbách do Poslanecké sněmovny bude kandidovat za ČSSD v hlavním městě. 

Stropnický a Maláčová tento týden čelili velké kritice, protože doprovázeli kontrolu úřadu inspekce práce v jedné z firem v Krupce na Teplicku. Stropnický tvrdí, že mu jde o blaho zaměstnanců, podle kritiků si tam dělal spolu s Maláčovou předvolební kampaň.

Podívejte se, jak partneři vzpomínají na Výměnu manželek:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Mladík se přiznal k vystřílení školy na Floridě, zavraždil 17 lidí

Nikolas Cruz se ve středu přiznal k masakru na střední škole v Parklandu na Floridě v roce 2018, při kterém zemřelo 14 studentů a 3 dospělí. Zda 23letý mladík dostane trest smrti, anebo doživotí, určí brzy soud. Podle soudkyně Elizabeth Scheererové jsou slyšení naplánována na celý listopad a prosinec, svědectví by mohlo začít v lednu.

Krátká zpráva

Evropský parlament udělil Sacharovu cenu Alexeji Navalnému

Evropský parlament udělil ve středu Sacharovu cenu za svobodné myšlení ruskému opozičnímu předákovi Alexeji Navalnému. Ten je momentálně vězněn v ruském vězení. Parlament ocenil jeho boj za svobodu a demokracii.

Píše se na Deník.cz