Domácí

Policie hledá zloděje, který okradl invalidní ženu. Ukázala lepší záběry

Pražská policie stále pátrá po zloději speciálně upravené tříkolky, která patřila invalidní ženě. Tříkolka zmizela už v červenci, ale policii se až nyní podařilo získat záběry z bezpečnostní kamery, na které je možný pachatel dobře vidět.

Invalidní tříkolka tyrkysové barvy zmizela v noci na 13. července ze dvora domu v ulici Na Pankráci v Praze 4. Uzamčena byla pomocí lankového zámku. Krádeží majitelce vznikla škoda ve výši 20 tisíc korun.

"V rámci prověřování případu policisté zajistili kamerový záznam, na kterém je zachycen muž, jenž na kradené tříkolce jede okolo 23. hodiny po ulici Na Pankráci," uvedl na konci července mluvčí policie Jan Daněk. Záznam byl ale poměrně nekvalitní. Na černobílém krátkém záběru nebylo možné muže téměř poznat. 

Původní záběry:

Nyní se policii podařilo získat lepší obrázky. Nové video je barevné a muž na tříkolce projíždí přímo pod kamerou. Pokud ho někdo poznává, tak by se měl ozvat na linku 158.

Související obsah

"Pachateli za trestný čin krádež hrozí v případě dopadení a odsouzení trest odnětí svobody až na dvě léta," dodal Daněk.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Přes náznak smíru vypálila KLDR další zkušební raketu

Severní Korea vypálila neupřesněnou střelu do moře směrem k Japonsku. Podle japonského ministerstva obrany šlo pravděpodobně o balistickou raketu. Stalo se tak tři dny poté, co vlivná sestra severokorejského diktátora Kim Jo-čong zmínila možnost obnovení rozhovorů s Jižní Koreou při zachování vzájemné úcty.

Píše se na Deník.cz