Domácí

Hana Zagorová šokovala fanoušky, náhle zrušila všechny koncerty!

Hana Zagorová šokovala fanoušky, náhle zrušila všechny koncerty!
Zdroj: Profimedia

Legendární zpěvačka Hana Zagorová ve čtvrtek odpoledne zaskočila svoje fanoušky, protože na sociálních sítích oznámila, že s okamžitou platností ruší všechny svoje naplánované koncerty. A to na několik měsíců dopředu.

"Moji milí, vzhledem k mému zhoršenému zdravotnímu stavu důsledkem loňského prodělání covidu, musím respektovat doporučení lékařů," uvedla známá zpěvačka na instagramu s tím, že musí bohužel zrušit koncerty až do konce letošního října.

"Je mi to strašně líto," uzavřela Zagorová příspěvek, pod nímž okamžitě začala naskakovat přání brzkého uzdravení - a to od kolegů z branže i od ostatních, které zpráva zaskočila.

Související obsah

Tím, že prodělala covid-19 a že skončila v nemocnici, se Zagorová nijak netajila. O nemoci, která na déle než rok ochromila život v podstatě na celém světě, mluvila jako o zákeřné potvoře. Ale zároveň se nenechala nákazou semlít. "Nesmíme se z toho hroutit. Všichni víme, že to musíme nějak přežít,“ vzkázala.

Pusťte si velký rozhovor, který Hana Zagorová poskytla letos v březnu pro Snídani s Novou:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Zatčený katalánský expremiér Puigdemont opustil vězení

Italská policie v pátek zatkla na Sardinii bývalého šéfa katalánské vlády Carlese Puigdemonta. Po několikahodinovém zadržení byl však propuštěn. Puidgemont ve čtvrtek cestoval z Bruselu do Alghera kvůli návštěvě kulturní události a na setkání s regionálním lídrem a ombudsmanem Sardinie. Když dorazil na letiště ve městě Alghero, zastavila ho pohraniční policie, píše agentura AP. Italský soud bude nyní rozhodovat, zda jej vydá do Španělska. Tam čelí obvinění za pobuřování a za zorganizování nezákonného referenda o nezávislosti Katalánska v roce 2017.

Píše se na Deník.cz