Domácí

Otřesný zážitek! Hošíkovi se zasekla noha s holínkou v eskalátoru

Otřesný zážitek! Hošíkovi se zasekla noha s holínkou v eskalátoru
Zdroj: HZS Pardubického kraje

Večer jako z hororu zažil kvůli jezdícím schodům otec se synem v obchodním centru v Pardubicích. Na místo vyrazili také hasiči a záchranáři.

Horké chvilky ve čtvrtek večer prožil otec se synem, kterému se zasekla holínka do jezdících schodů v jednom obchodním centru v Pardubicích. Chlapci přijeli na pomoc i hasiči a záchranáři. Ti také zveřejnili snímky z místa nehody.


Na nich je vidět, jak stroj s drsnými hranami pohltil hošíkovu holínku a celou ji roztrhal. "Po příjezdu už jsme nohu jen prohlédli a chladili až do příjezdu zdravotnické záchranné služby,“ řekl k zásahu jeho velitel Petr Hruban.

Související obsah


Velkým štěstím pro chlapce bylo, že jeho otec pohotově zareagoval a botu hned poté, co ji začal žvýkat eskalátor, rozřízl nožem.


Událost má sice dobrý konec, na sociálních sítích však vyvolala rozporuplné reakce. "Jsem studovaný dost na to, abych věděl, že gumáky na eskalátory taky nejsou úplně ideální obuv. Však jsem rád, že to dobře dopadlo. Ještě že měl tatínek u sebe ten nůž," napsal na facebook hasičů uživatel Štěpán.


 

ada, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz