Domácí

Záhadná smrt cyklisty. Našli ho ležet na silnici nedaleko obce na Písecku

Záhadná smrt cyklisty. Našli ho ležet na silnici nedaleko obce na Písecku
Zdroj: TV Nova

Jihočeská policie vyšetřuje úmrtí cyklisty, kterého našli v neděli ráno nedaleko obce Drhovice na Táborsku. Zatím se s jistotou neví, co se muži stalo. Jasno by mělo být až po pitvě.

Případem mrtvého cyklisty se od nedělního rána zabývá jihočeská policie. Příčina úmrtí čtyřiapadesátiletého muže, kterého našli ležet na silnici u Drhovic na Táborsku, se zatím vyšetřuje.

"Kolem druhé ráno byl v neděli nalezen muž bez známek života. Koroner ho na místě ohledal, ale neshledal, že by tam bylo zavinění například srážkou s jiným vozidlem," uvedl mluvčí jihočeské policie Milan Bajcura.

Související obsah

Podle Bajcury je tedy pravděpodobné, že se cyklista na kole smrtelně zranil sám. Zemřít ale mohl i na následky zdravotních problémů.

"Co se muži stalo, potvrdí až pitva. Ta by měla být provedena v pondělí nebo v úterý," doplnil mluvčí.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

EMA prověřuje, jestli je možné použít vakcínu pro děti ve věku od 5 do 11 let

Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA) začala s hodnocením použití vakcíny Comirnaty proti covidu-19 společností Pfizer/BioNTech pro děti ve věku od 5 do 11 let. V současné době je registrovaná pro použití u lidí ve věku 12 a starších. Pokud nebude potřeba doplnit další informace, očekává se výsledek za několik měsíců, informoval Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL). EMA přezkoumá údaje o vakcíně, včetně výsledků probíhajícího klinického hodnocení u dětí od 5 do 11 let. Pokud budou uspokojivé, agentura doporučí vakcinaci i u této věkové kategorie.

Krátká zpráva

Zemřel Collin Powell, první Afroameričan v čele ministerstva zahraničí USA

Ve věku 84 zemřel Collin Powell. Byl americkým vojenským vůdcem, poradcem pro národní bezpečnost a v letech 2001 až 2005 ministrem zahraničí USA. Zároveň byl také prvním Afroameričanem v této pozici. Jeho smrt oznámila rodina na Facebooku, zemřel v důsledku komplikací způsobených covidem-19.

Píše se na Deník.cz