Zahraničí

Zničená dovolená královské rodiny. Prsty v tom prý mají Harry s Meghan

Zničená dovolená královské rodiny. Prsty v tom prý mají Harry s Meghan
Zdroj: Profimedia

Královna Alžběta II. tráví letní měsíce tradičně na skotském zámku Balmoral. V příštích dnech za ní zamíří i vévodkyně Kate a princ William. Rodinná dovolená ale bude mít podle královských expertů nepříjemnou pachuť. A na vině prý není nikdo jiný než Harry s Meghan.

Balmoralský zámek je letním útočištěm královny Alžběty II. dlouhé desítky let. Letos tam však ze dvou tíživých důvodů nepanuje nejradostnější atmosféra, upozornil britský portál Express.

Pro nejdéle vládnoucí panovnici ostrovního království jde totiž o vůbec první dovolenou, kterou tráví bez milovaného manžela prince Philipa. Ten letos na jaře dva měísce před 100. narozeninami zemřel. "Jeho nepřítomnost po téměř 75 letech společných letních měsíců určitě všichni pociťují," uvedla královská komentátorka Daniela Elserová.

Podle ní ale královské rodině prázdniny ve Skotsku mnohem víc kazí chování prince Harryho a jeho ženy Meghan Markleové. Nepříjemná pachuť z několika útočných výpadů proti příbuzným prý ještě nezmizela.

Související obsah

Elserová se domnívá, že se to projeví zejména v příštích dnech, až na zámek Balmoral dorazí vévodkyně Kate s princem Williamem. "Bude to pro ně úplně jiná dovolená, než na jakou jsou za uplynulé roky navyklí. Harry a Meghan určitě přijdou na přetřes," uzavřela Elserová s tím, že rodina má strach, s čím vším ještě dvojice může přijít.

Královna Alžběta II. je na trůnu už neuvěřitelných 68 let:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz