Zajímavosti

Fanoušci Přátel jásají! Představitelé Rosse a Rachel spolu prý randí

Fanoušci Přátel jásají! Představitelé Rosse a Rachel spolu prý randí
Zdroj: Profimedia

Fanoušci seriálu Přátelé se radují. Svět totiž obletěla zpráva, že představitelé Rosse a Rachel, tedy David Schwimmer a Jennifer Anistonová, spolu randí. Dohromady je měl dát nový díl oblíbeného seriálu.

Všichni představitelé úspěšného seriálu se letos znovu sešli, aby ve speciálním díle "Přátelé: Zase spolu" zavzpomínali. Právě tehdy Jennifer Anistonová spolu s Davidem Schwimmerem přiznali, že to mezi nimi jiskřilo také mimo televizní kamery.


Oba však v té době měli partnery. Nyní to však vypadá, že seriálový Ross a Rachel spolu randí i ve skutečnosti. Podle magazínu Closer se dali dohromady právě po natáčení nové epizody.

Související obsah


"Trávili čas v jejím domě, kde si po večerech společně vařili večeře, užívali si společné chvíle, povídali si a smáli se. Někteří je zahlídli, jak při povídání popíjí víno, když procházeli kolem jedné z hereččiných oblíbených vinic v Santa Barbaře. Bylo jasné, že je mezi nimi velká chemie,“ uvedl pro magazín zdroj.


Ani jeden z herců se však zatím nevyjádřil. Jestli se dvojice dala skutečně dohromady, ukáže až čas. Fanoušci tak mohou pouze doufat.

Jak dnes vypadají Joey, Ross či Rachel? Legendární Přátelé jsou zpět:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Ministr Gazdík odvolal ředitelku Cermatu

Ministr školství Petr Gazdík (STAN) odvolal ředitelku Centra pro zjišťování výsledků vzdělávání (Cermat) Michaelu Kleňhovou. Důvodem byla ministrova nespokojenost s fungováním organizace. Ta má na starosti maturitní a jednotné přijímací zkoušky.

Krátká zpráva

Za poslední rok zahynuli ve službě dva agenti CIA

Za poslední rok zahynuli ve službě dva důstojníci americké zpravodajské služby CIA. Na pamětní zeď v sídle agentury v Langley ve Virginii přibyly při každoročním ceremoniálu na jejich počest dvě hvězdy. Pracovali v utajení, jejich jména i okolnosti úmrtí jsou tajné. O rok dříve přišli při plnění úkolů o život čtyři příslušníci CIA.

Krátká zpráva

Zřícená budova pohřbila v Íránu šest lidí, desítky jsou ještě v troskách

Šest lidí zahynulo při zřícení nedostavěné budovy v nejrušnější ulici v íránském městě Abadan. Záchranáři vyprostili z trosek desetipatrového domu 34 živých, desítky lidí pohřešují. Spodní patra domu byla před několika dny zprovozněna, zatímco horní část ještě dostavovali. Policie zatkla majitele objektu i šéfa stavební firmy.

Píše se na Deník.cz