Zahraničí

Drsný útok na vévodkyni Meghan. Slova svého otce si za rámeček nedá

Drsný útok na vévodkyni Meghan. Slova svého otce si za rámeček nedá
Zdroj: Profimedia

Vévodkyně Meghan se stala opět terčem nekompromisní kritiky od vlastního otce. Thomas Markle svou dceru označil za lhářku. Domnívá se, že vztah s princem Harrym ji změnil k horšímu.

Otec vévodkyně Meghan se znovu drsně navezl do své dcery i jejího manžela prince Harryho. Do dvojice se obouvá pravidelně, protože ho zavrhla a odmítá se s ním bavit. Tvrdí, že Meghan lže, jako když tiskne.

Na jeho nevybíravá slova upozornil portál Mirror. Podle Thomase Marklea si Meghan všechna obvinění královské rodiny, o nichž mluvila v rozhovoru s Oprah Winfreyovou, vymyslela. 

"Nehorázně tam lhala. Lže už dlouhé roky," řekl s tím, že její povaha se výrazně zhoršila po seznámení s Harrym. "Už to dělá moc ve velkém, to je novinka. Začala s tím až ve vztahu s princem," dodal.

Související obsah

Meghan v interview s Winfreyovou osočila královskou rodinu z rasismu. Její vysoce postavení členové se jí prý před narozením syna Archieho ptali, jakou bude mít barvu pleti. Královna Alžběta II. slíbila nařčení prošetřit. Jak to dopadlo, Buckinghamský palác zatím neřekl.

Harryho vliv na změnu chování Meghan byl podle Marklea zásadní. "Neskutečně se proměnila, už to není dcera, kterou jsem znal. Moje dcera byla mnohem štědřejší a milující člověk, než jakým je teď," uzavřel roztrpčeně. 

Harry přirovnal Meghan k lady Dianě. Vévodkyni šlo prý o život:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Na Pražském okruhu havaroval kamion. Zablokoval dopravu

Na Pražském okruhu havaroval v úterý odpoledne poblíž Zličína kamion. "Nehoda i zásah blokují dopravu," informovali pražští hasiči. "Na místě nejsou žádní zranění," sdělil policejní mluvčí Jan Daněk. Okolo půl šesté odpoledne je místo průjezdné jedním pruhem. Při další úterní nehodě kamionu na dálnici D0 se u Černého Mostu také nikdo nezranil. "Místo je nyní průjezdné," řekl k této nehodě mluvčí Daněk krátce po 17. hodině.

Píše se na Deník.cz