Zahraničí

Meghan poprvé ukázala Lilibet. Experti mají jasno, co tím sledovala

Meghan poprvé ukázala Lilibet. Experti mají jasno, co tím sledovala
Zdroj: Profimedia

Malá Lilibet se Harrymu a Meghan narodila začátkem června, světu ji ale ještě pořádně neukázali. První fotku z dálky fanoušci viděli před týdnem. Meghan se natáčela u stolu, kde ji měla vystavenou. Prý to udělala omylem. Znalci královské rodiny však nepochybují o opaku.

Chybička se vloudila, myslí si většina fanoušků, kteří minulý týden poprvé viděli fotografii Lilibet položenou na stole Meghan Markleové. Prý ji před natáčením videa u přiležitosti svých 40. narozenin zapomněla dát pryč.

Královští experti v tom vidí jasný záměr a jsou přesvědčení, že vévodkyně na sebe chtěla strhnout pozornost. A také všem vyslat jasný vzkaz.

"Skoro to působilo jako kopanec médiím do tváře, jako by tím Meghan vzkazovala, že první fotky její dcery existují, tady je má, ale ukáže je pouze z dálky a rozmazané. Jako by chtěla říct, že teď se bude hrát pouze podle jejích pravidel," řekl znalec poměrů v rodině Jonathan Sacerdoti portálu Express.

Související obsah

"Ta fotka se tam určitě neobjevila náhodou. Neměla tam žádný pracovní nepořádek, bylo naprosto zřejmé, že si jeho podobu do videa do posledního detailu připravila," doplnil Sacerdoti.

V královské rodině je zvyklostí, že se po narození potomků jejich fotografie zveřejňují hned, jak je to možné. I proto, aby nemuseli přísná pravidla dodržovat, ji ale Meghan s Harrym loni na jaře opustili. Zatímco Archieho ukázali, snímky Lilibet si nechávají pro sebe. A zdá se, že fanoušci to chápou a jásot v nich vyvolaly i zmíněné fotky ze stolu.

Připomeňte si záběry, na kterých se objevily fotky Lilibet:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Krátká zpráva

Škoda odstavuje na dva týdny výrobu

Automobilka Škoda Auto od pondělí zastavila výrobu ve všech třech svých českých závodech. Odstavení výroby bude trvat následující dva týdny. Výjimkou bude jedna linka v závodech v Kvasinách na Rychnovsku. Při odstávce tam chce firma dokončit 10 tisíc rozdělaných aut. Důvodem utlumení výroby je nedostatek čipů.

Píše se na Deník.cz