Domácí

Potyčka v Čelákovicích skončila pobodáním dvou mladých mužů

Potyčka tří mužů v Čelákovicích u Prahy skončila pobodáním dvou z nich. Událost se stala v pátek kolem čtvrté hodiny odpoledne a pro jednoho ze zraněných musel dokonce letět vrtulník.

Středně těžkým zraněním dvou mladíků skončila potyčka tří mužů v Čelákovicích v okrese Praha-východ.

"Před čtvrtou hodinou odpolední jsme dostali oznámení, že v parku u místního bazénu došlo k vzájemnému napadení tří osob. Jednalo se o tři muže. Dvě osoby byly s řeznými ranami převezeny do zdravotnických zařízení," uvedla mluvčí policie Vlasta Suchánková pro TN.cz.

"Třetí osobu, údajného pachatele, se nám podařilo zadržet a probíhají procesní úkony. Zatím nebylo nikomu sděleno obvinění a nebyla ani stanovena právní kvalifikace," dodala Suchánková.

Související obsah

Jednoho ze zraněných do nemocnice převezl vrtulník. "Jednoho mladíka jsme se středně těžkým poraněním odvezli letecky do nemocnice v Praze na Vinohradech," uvedla mluvčí středočeské záchranky Petra Homolová pro TN.cz.

Druhý mladík byl také se středně těžkým poraněním převezen sanitkou na ortopedii do Fakultní nemocnice Bulovka v Praze. "Oba jsou ve stabilizovaném stavu," dodala Homolová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz